Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 903
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Gwiazda The Voice Of Poland w Roztoce

Piątek, 20 lipca 2018, 13:50
Autor: red
Już w najbliższą sobotę, 21 lipca zapraszamy do Roztoki na koncert Karoliny Leszko – uczestniczki programów The Voice Of Poland oraz Must be the music.

Karolina Leszko – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Rodowita krakuska. Przełomowym momentem jej kariery wokalnej było zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Korowód, podczas Grechuta Festival 2009. Artystka została wówczas doceniona także przez władze miasta, otrzymując Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa. Muzyka Marka Grechuty zajmuje szczególne miejsce w jej twórczości. Wraz z zespołem Anawa wystąpiła na wielu koncertach, w tym m.in. Ocalić od zapomnienia, uświetniającym uroczystość nadania świnoujskiemu amfiteatrowi imię Marka Grechuty. Z zespołem tym koncertuje do dziś.

W 2017 roku wystąpiła ze swoim singlem "Oboje wiemy" w koncercie DEBIUTY podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wyróżniona nagrodą specjalną ufundowaną przez Polski Instytut Sztuki Filmowej za wykonanie piosenki „Ruchome piaski” z filmu „Nocne Graffiti” podczas VI edycji Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu w 2015 r. Laureatka Srebrnej nagrody im. Andrzeja Zauchy za wykonanie piosenki "Gdzie ta muzyczka" podczas 10. Festiwalu "Serca Bicie" w Bydgoszczy.

Organizatorzy sobotniej imprezy: sołtys, rada sołecka, radni, OSP Roztoka, Grupa Odnowy Wsi, Rada Parafialna, Gmina Dobromierz wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji, zapraszają równie gorąco na występ zespołu Dobromierzanie oraz na zabawę taneczną przy muzyce zespołu Sami Swoi, zaś dzieci do aktywnego uczestnictwa w grach i zabawach sportowych z nagrodami, do korzystania z kącika artystycznego i dmuchanej zjeżdżalni.

Na wszystkich gości, którzy w sobotę przybędą do Roztoki czekać będą różnorodne stoiska z potrawami z grilla, goframi, frytkami, pierogami i ciastem.

Start imprezy godz. 17:00, kompleks boisk sportowych ORLIK w Roztoce

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group