Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 994
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Huśtawki, karuzela i stół do tenisa – zniknęły z pl. św. Małgorzaty

Niedziela, 29 sierpnia 2010, 19:26
Aktualizacja: 19:28
Autor: KO
Świdnica: Huśtawki, karuzela i stół do tenisa – zniknęły z pl. św. Małgorzaty
Fot. Wiktor Bąkiewicz
A właściwie zostały przeniesione w inne miejsce. Na skwerze w centrum remontowanego od zeszłego roku placu staną zupełnie nowe urządzenia: huśtawki, bujaki, stół do tenisa, karuzela, wieża ze zjeżdżalnią, pomost wiszący z belkami, drabinką i przeplotnicą.

Jutro rusza ostatni etap przebudowy pl. św. Małgorzaty. Zmieniona zostanie organizacja ruchu drogowego – już tej nocy zostaną odsłonięte nowe znaki, kierowcy bądźcie czujni! Jak od poniedziałku poruszać się po placu? I jakie zmiany czekają pasażerów MPK? O tym piszemy tutaj.

Przygotowując się do przebudowy centralnej części pl. św. Małgorzaty budowlańcy zdemontowali urządzenia zabawowe. Zostały one przeniesione na inne skwerki. Dwie huśtawki i karuzelę zamontowano na placu zabaw pomiędzy ul. Towarową i M. Kopernika w miejsce wyeksploatowanych urządzeń. Huśtawka i stół do tenisa stołowego wzbogacił plac zabaw w Parku Ułanów.

Po przebudowie plac zabaw na pl. św. Małgorzaty zostanie ogrodzony. Staną na nim urządzenia, nad którymi górować będzie wieża ze zjeżdżalnią. Zakończenie prac zaplanowano na czerwiec 2011 r. Nowa odsłona pl. św. Małgorzaty będzie kosztować 9,5 mln zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group