Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 977
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: I Integracyjny Zjazd Wszystkich Świdniczan rusza 1 sierpnia

Środa, 31 lipca 2013, 17:04
Aktualizacja: 17:07
Autor: red.
Świdnica: I Integracyjny Zjazd Wszystkich Świdniczan rusza 1 sierpnia
Fot. archiwum
Dokładnie 1.275 osób zarejestrowało się do udziału w I Integracyjnym Zjeździe Wszystkich Świdniczan. Przyjmowanie zgłoszeń zostało zamknięte o północy 29 lipca.

Zainteresowanie udziałem w Zjeździe przeszło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Waldemar Skórski, zastępca prezydenta Świdnicy. – Liczyliśmy, że będzie to minimum 600 osób, jednak liczba ta wzrosła ponaddwukrotnie. Nadal zgłaszają się do nas chętni, jednak ze względów organizacyjnych, musimy odmawiać. A przyjeżdżają do nas świdniczanie z najdalszych zakątków świata, jak Stany Zjednoczone czy Wyspy Karaibskie.

Zjazd startuje w czwartek 1 sierpnia o godz. 9.00 od jednej z kilkunastu wycieczek organizowanych dla osób, które się zarejestrowały i wyraziły taką chęć. Później organizatorzy zapraszają do udziału w ogromnej liczbie imprez przygotowanych dla uczestników Zjazdu Świdniczan, a także tych osób, które z różnych względów się nie zapisały.

Zapraszamy do kibicowania w Zmaganiach Narodów organizowanych przez Świdnicki Klub Piłki Ręcznej, które odbędą się na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w sobotę, do oglądania kolejnych epizodów widowiska historyczno-muzycznego w piątek i sobotę, do udziału w pikniku ekologicznym z animacjami dla dzieci oraz wielu innych imprezach towarzyszących, które odbywają się w Rynku
i na placu Jana Pawła II –
dodaje Waldemar Skórski. Powoli kończą się miejsca na płatne koncerty, ale warto jeszcze się dowiadywać w Recepcji Zjazdu, która mieści się w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Recepcja ruszyła punktualnie o godz. 12.00 dziś, tj. 31 lipca, i przez pierwsze dwie godziny przeżywała prawdziwe oblężenie. Od 1 do 4 sierpnia jest czynna codziennie od 9.00 do 20.00, zatem każdy zdąży odebrać swój identyfikator.

***

Wszystkie osoby, którym nie uda się zarejestrować na Zjazd, już dziś zapraszamy na przedsięwzięcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych (nie będą wymagane identyfikatory uczestnika zjazdu).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group