Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1350

Kraj: I liga piłki ręcznej mężczyzn: Bez szans w starciu z Wolsztynem

Wtorek, 27 października 2015, 17:56
ŚKPR Świdnica nie nawiązał walki z Wolsztyniakiem Wolsztyn i doznał wyraźniej porażki.

Przed meczem wydawało się, że naszą ekipę stać w tym spotkaniu na nawiązanie wyrównanej walki, bowiem mieliśmy zaledwie 1 punkt straty do Wolsztyniaka. Początkowe minuty były bardzo udane w wykonaniu naszej ekipy. Świdniczanie prowadzili 6-4 w 10. minucie. Jednak to było właściwie wszystko, co można pozytywnego napisać o grze ŚKPR-u. Później już na parkiecie dominowała ekipa miejscowych, a następnego gola Świdnica zdobyła dopiero w 27. minucie, co oznacza, że przez 17 minut nie potrafiliśmy sforsować defensywy rywala. Do przerwy gospodarze prowadzili 14-8. W drugiej części mecz nie miał właściwie historii, bowiem mimo próby odwrócenia losów meczu, to przewaga Wolsztyniaka z minuty na minutę rosła i ostatecznie przeciwnik pokonał ŚKPR różnicą 13 goli.
– Nie można marzyć o zwycięstwie jeśli w całym meczu popełnia się w sumie około trzydziestu własnych błędów – przyznał po meczu Arkadij Makowiejew, trener odnowy biologicznej ŚKPR-u.

Wolsztyniak – ŚKPR Świdnica 29:15 (14:8)

ŚKPR: Wasilewicz, Olichwer, Bajkiewicz – Chaber 3, Krzaczyński 2, Grochowski 2, P. Rogaczewski 2, K. Rogaczewski 1, Piędziak 1, Bieżyński 1, Bruy 1, Kijek 1, Dziwiński 1, Macyszyn, Jarząbek, Czerwiński