Świdnica: I liga piłki ręcznej mężczyzn: Olsztyn nas zmiażdżył

Niedziela, 1 listopada 2015, 14:20
Aktualizacja: 14:21
Świdnica: I liga  piłki ręcznej mężczyzn: Olsztyn nas zmiażdżył
W kolejnym meczu ligowym szczypiorniści ŚKPR–u Świdnica wysoko przegrali z Warmią Travelandem Olsztyn 20–40.

Lider z Olsztyna był zdecydowanym faworytem tego meczu i potwierdził swoją klasę. Wprawdzie po 5 minutach świdniczanie prowadzili 2-1, ale już później dominowali na parkiecie przyjezdni. Goście po 30 minutach praktycznie rozstrzygnęli losy meczu, bowiem prowadzili różnicą 12 goli (10-22). W drugiej części lider nadal powiększał przewagę i ostatecznie wygrał 20 golami, co oddaje jaka jest różnica między tymi zespołami.
– W tym meczu nie mogło być cudu. Różnica w możliwościach obu zespołów była zbyt duża – podsumował Jan Masłowski, prezes ŚKPR-u.

ŚKPR Świdnica - Warmia Traveland Olsztyn 20:40 (10:22)

ŚKPR: Wasilewicz, Olichwer, Bajkiewicz - Bruy 4, Chaber 3, K. Rogaczewski 3, Grochowski 2, P. Rogaczewski 2, Bieżyński 1, Piędziak 1, Krzaczyński 1, Kijek 1, Jarząbek 1, Macyszyn, Dziwiński, Dębowczyk

Warmia: Zakręta, Gawryś - Malewski 9, Królik 8, Paweł Deptuła 5, Dzieniszewski 5, Sikorski 4, Żółtak 2, Droździk 2, Kopyciński 2, Kondracki 1, Koledziński 1, Krawczyk 1, Piotr Deptuła, Hegier