Czytających: 1592

Grudziądz: I liga piłki ręcznej: Porażka jednym golem

Niedziela, 22 listopada 2015, 9:09
Aktualizacja: 9:10
Szczypiorniści ŚKPR–u Świdnica byli bliscy wywalczenia punktu w meczu w Grudziądzu. Nasi niestety przegrali 29–30.

ŚKPR jechał do Grudziądza z wiarą w wywalczenie korzystnego wyniku i poprawienia sytuacji w tabeli. Początkowe minuty wyraźnie nie wyszły świdniczanom i przegrywali oni nawet 2-9. Później jednak ŚKPR złapał odpowiedni rytm i do przerwy prowadził 12-11. W drugiej połowie prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Kiedy nasi prowadzili 27-25 wydawało się, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki. Nic bardziej mylnego. Ambitnie grający zespół z Grudziądza najpierw doprowadził do wyrównania, a na 5 sekund przed końcową syreną zdobył gola decydującego o zwycięstwie gospodarzy.

MKS Mueller Grudziądz – ŚKPR Świdnica 30:29 (11:12)

ŚKPR: Wasilewicz, Bajkiewicz – Krzaczyński 8, Bruy 6, Grochowski 5, P. Rogaczewski 4, Kijek 2, K. Rogaczewski 2, Chaber 1, Dziwiński 1, Piędziak, Bieżyński, Jarząbek, Yefimenko, Dębowczyk.