Czytających: 2229

Świdnica: I liga piłki ręcznej: Trochę zawiedli

Poniedziałek, 22 lutego 2016, 16:36
Aktualizacja: 16:37
Po wyjazdowym zwycięstwie w Gdańsku, piłkarze ŚKPR–u Świdnica w meczu 16. kolejki przegrali u siebie MKS–em Poznań aż 22:32.

Nasi prowadzili 2-1, ale później to goście zaczęli dominować i doszli do głosu. Prowadzili 5-3, a później 8-3 i 14-4. Do przerwy świdniczanie zdołali odrobić nieco dystans i przegrywali 11-16. W drugiej połowie wydawało się początkowo, że naszych szczypiornistów stać jeszcze będzie na nawiązanie równorzędnej walki. ŚKPR przegrywał 17-21, ale w końcówce znów lepiej zagrała ekipa z Poznania i ostatecznie odniosła przekonywujące zwycięstwo.

ŚKPR Świdnica – MKS Poznań 22:32 (11:16)

ŚKPR: Wasilewicz, Bajkiewicz – Piędziak 6, D. Kijek 5, K. Rogaczewski 4, W. Makowiejew 3, P. Rogaczewski 3, Chaber 1, Bieżyński, Grochowski, Jarząbek, Yefimenko, Dziwiński, Dębowczyk

MKS Poznań: Zarzycki, Góral – Tokaj 12, Leder 6, Pacała 3, Pochopień 3, Narożny 2, Bartłomiejczyk 2, Grycman 1, Bekisz 1, Niedzielak 1, Witucki 1Żochowski, Kasperczak, Klopsteg.