Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: I po feriach …

Poniedziałek, 2 lutego 2015, 13:27
Aktualizacja: 16:31
Autor: red
Żarów: I po feriach …
Fot. UM Żarów
Nikt nie miał prawa się nudzić. Wyjazdy, warsztaty muzyczne i plastyczne, konkursy, kino, basen, ciekawe spotkania i wiele innych atrakcji. Najmłodsi mieszkańcy gminy Żarów z wielką chęcią korzystali z różnych form zimowego wypoczynku. Oferta była bardzo bogata i atrakcyjna. Będzie też co wspominać.

BIBLIOTEKA

Tegoroczne ferie zimowe w żarowskiej bibliotece upłynęły pod hasłem "Nuda tak, ale nie w bibliotece". Najmłodsi czytelnicy mogli się o tym przekonać uczestnicząc w zajęciach plastycznych, konkursie plastycznym "Maska Karnawałowa" i w zabawach animacyjnych z chustą animacyjną Klanzy. - Sporym powodzeniem cieszyła się również Wideoteka Młodego Człowieka, gdzie na dużym ekranie wyświetlane były specjalnie wybrane bajki i filmy. Ale to nie wszystko. W ramach zajęć feryjnych dzieci miały również możliwość do zabawy i nauki podczas rozrywek umysłowych czy gier ruchowych. Nasza biblioteka zorganizowała także Dzień Kubusia Puchatka, podczas którego dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki, a także przygotowywały plakat z Kubusiem i Przyjaciółmi - mówi Stanisława Biernacka, dyrektor żarowskiej biblioteki.

GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU

Bardzo wiele interesujących form aktywnego, twórczego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu zapewniło najmłodszym żarowskie Gminne Centrum Kultury i Sportu. Uczniowie mogli rozwijać swoje talenty podczas warsztatów muzycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także sportowe turnieje: piłki nożnej, w unihokeja, badmintona i tenisa stołowego. Do wyboru były również zajęcia ceramiczne, podczas których dzieci odkrywali w sobie pasje do tworzenia z gliny. Wszystkie zajęcia odbywały się pod czujnym okiem pracowników żarowskiego centrum.

ŻAROWSKIE STOWARZYSZENIE "EDUKACJA"

Ciekawy program wypoczynku zimowego dla najmłodszych mieszkańców przygotowało Żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja". Wycieczka do schroniska Andrzejówka i zabawy na świeżym powietrzu, wizyta we wrocławskim ZOO, kino, basen, kręgle, nauka gry w szachy i zajęcia sportowe. Było w czym wybierać.

ŚWIETLICE ŚRODOWISKOWE

Tegoroczne ferie, choć bez śniegu sprawiły tez wiele radości podopiecznym świetlic środowiskowych. Opiekunowie świetlic dołożyli wszelkich starań, aby program zajęć feryjnych był atrakcyjny. Były zajęcia świetlicowe, turnieje, konkursy, zajęcia taneczne i plastyczne, gry i zabawy na dobry klimat. Ferie przypadły w tym roku podczas świętowania Dnia Babci i Dziadka, toteż dzieci zorganizowały specjalne spotkania ze swoimi dziadkami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group