Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1326
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Igrzyska dzieci

Środa, 11 stycznia 2023, 10:47
Aktualizacja: 10:47
Autor: red
Świebodzice: Igrzyska dzieci
Fot. organizatorzy
W Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka rozpoczął się miejski Etap Dolnośląskich Igrzysk Dzieci w mini siatkówce chłopców, które zorganizował OSiR Świebodzice Sp. z o.o. z udziałem Radnego Rady Miejskiej Marka Gąsiora.

We wtorkowe przedpołudnie do zawodów stanęli chłopcy rocznik 2010 i młodsi ze wszystkich świebodzickich szkół podstawowych.
Otwarcia Igrzysk dokonali wspólnie: Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Radny Rady Miejskiej Marek Gąsior oraz Dyrektor SP4 Anna Nowak, życząc młodym sportowcom wspaniałej zabawy i sportowej rywalizacji w duchu fair play. Zasady gry uczestnikom przypomniał Bartosz Wesołowski z OSiR Świebodzice Sp. z o.o..

W turnieju wzięło udział 50 młodych adeptów siatkówki, którzy przez blisko 3 godziny rywalizowali o medale. Ostatecznie o zwycięstwie zadecydował ostatni, 10 mecz turnieju pomiędzy SP2, a gospodarzami SP4. Po emocjonującej walce z wygranej cieszył się zespół SP2, który w całych zawodach nie przegrał ani jednego seta. Zwycięstwo w turnieju gwarantuje również udział w kolejnym etapie rozgrywek, na szczeblu powiatowym. Każdy zespół otrzymał dedykowany medal za uczestnictwo oraz za zajęte miejsce.

Wyniki:

I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 4
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 3
IV miejsce Szkoła Podstawowa Integracyjna
V miejsce Szkoła Podstawowa nr 1

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group