Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 923
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: II etap przebudowy ul. Kolejowej – zmiana organizacji ruchu

Poniedziałek, 30 grudnia 2013, 10:48
Aktualizacja: 0:21
Autor: red.
Świdnica: II etap przebudowy ul. Kolejowej – zmiana organizacji ruchu
Fot. użyczone
Na 10 stycznia 2014 roku planowane jest rozpoczęcie II etapu przebudowy ul. Kolejowej w ramach realizacji projektu budowy Centrum Przesiadkowego. W związku z tym konieczne jest zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka ulicy Kolejowej od skrzyżowania z ul. Spacerową do wysokości posesji 10–13 (w kierunku skrzyżowania z ul. Małą).

Kierowcy będą mogli jeździć na razie w jednym kierunku wyremontowanym w poprzednim etapie fragmentem ul. Kolejowej. Cały ruch poprowadzony będzie ul. Spacerową (tak jak dotychczas), a dalej przez wyremontowany odcinek ul. Kolejowej do ul. Wałbrzyskiej. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę, ponieważ przy ul. Spacerowej ze względu na lokalizację tymczasowych przystanków jest wzmożony ruch pojazdów i pasażerów.

Trasy zalecanych objazdów od strony ul. Wałbrzyskiej nie ulegają zmianie i prowadzą ulicami: Armii Krajowej, Sybiraków, Ofiar Oświęcimskich, Spacerową lub alternatywnie ul. Wałbrzyską do placu Grunwaldzkiego, Żeromskiego, Muzealną, Komunardów i Spacerową.

Od strony ul. Komunardów wyznaczony jest objazd do zamkniętej części ul. Kolejowej. Wjazd na zamknięty odcinek – w zależności od postępu prac – będą mieli wyłącznie mieszkańcy.

Prace potrwają do jesieni 2014 r. Za niedogodności przepraszamy!

(UM Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group