Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 623
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: II Targi Ślubne w Galerii Victoria za nami

Wtorek, 5 lutego 2013, 8:25
Aktualizacja: 15:06
Autor: Michalina
Wałbrzych: II Targi Ślubne w Galerii Victoria za nami
Fot. Robert Bajek
Organizacja ślubu oraz wesela nie jest prostym zadaniem, każdy chce by była to impreza wyjątkowa, widowiskowa i zapadająca w pamięć tylko w pozytywny sposób. Galeria Victoria zorganizowała, już po raz drugi, Targi Ślubne. Z porad w zakresie organizacji ślubów można było skorzystać przez cały weekend 2 i 3 lutego na obu piętrach Galerii Victoria.

Przestrzeń galerii wypełniły stoiska różnych wystawców, którzy służyli pomocą osobom zainteresowanym urządzaniem ślubu. Salony mody ślubnej proponowały kreację na ten niepowtarzalny dzień. Restauracje i hotele zapraszały do zapoznania się z ich ofertą w związku z organizacją wesela. Przedstawiciele wypożyczalni samochodów ślubnych prezentowali, niejednokrotnie bardzo luksusowe, auta wiozące to ołtarza. Osoby chętne, by ich ślub został uwieczniony, mogły porozmawiać z reprezentantami firm fotograficznych.

Poza stoiskami ślubnymi, odbywały się także pokazy mody ślubnej- zarówno tej damskiej, jak i męskiej. Ponadto można było uczestniczyć w różnego rodzaju pokazach i koncertach.

Targi Ślubne to wydarzenie, które ma na celu ułatwienie parom organizacji ślubu, która bywa bardzo skomplikowana. Jest to przy tym pokaz bardzo atrakcyjny pod względem wrażeń estetycznych związanych z modą ślubną.

Fotorelacja z Targów Ślubnych:
http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,18275
http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,18280

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group