Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

gmina Świdnica: Ile zarobi Teresa Mazurek?

Wtorek, 18 maja 2010, 8:56
Aktualizacja: 17:47
Autor: KO
gmina Świdnica: Ile zarobi Teresa Mazurek?
Fot. Karolina Osińska
Tego dowiemy się już w czwartek. Na ten dzień zwołano bowiem sesję rady gminy. Według zeszłorocznego oświadczenia majątkowego w ciągu 12 miesięcy wójt Teresa Mazurek zarobiła 131 tys. zł.

Czwartkowa sesja rozpocznie się o godz. 11.00 w sali narad Urzędu Gminy w Świdnicy. Radni podejmą uchwały w spawie zmiany budżetu gminy na 2010 r., ustalenia wynagrodzenia dla wójt Teresy Mazurek, a także zmienią uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie lokalu użytkowego i uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych będących w posiadaniu Świdnickiego Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o. w Słotwinie, na lata 2009-2013.

Kolejne punkty w porządku obrad to wyrażenie zgody na dokonanie darowizny nieruchomości położonej w Bystrzycy Dolnej na rzecz parafii Rzymsko –Katolickiej Wniebowzięcia NMP w Bystrzycy Górnej z przeznaczeniem na utrzymanie cmentarza wyznaniowego, udzielenie dotacji z budżetu gminy na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków Pszennie, Mokrzeszowie, Bystrzycy Górnej, Witoszowie Dolnym i Gogołowie. Radni mają także wyrazić zgodę na zawarcie umowy o współpracy partnerskiej pomiędzy gminą Świdnica a miastem Maldegem w Belgii.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group