Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 633
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Internetowa kampania: Wspólnota z nową odsłoną, Ludowcy odsłonią się za kilka dni

Niedziela, 19 września 2010, 18:24
Aktualizacja: 18:25
Autor: KO
Świdnica: Internetowa kampania: Wspólnota z nową odsłoną, Ludowcy odsłonią się za kilka dni
Fot. Internet
Wspólnota Samorządowa, jak zapowiadała, odświeżyła swoją witrynę internetową. Można już poczytać tam, kim są „ludzie Wspólnoty”, a także śledzić aktualności. Polskie Stronnictwo Ludowe też założyło swoją stronę, więcej treści się pojawić na niej w ciągu kilku dni.

O czym informuje WS? O finiszu akcji poparcia budowy obwodnic, o koncercie na pożegnanie lata, a także o haśle Wspólnoty: „Świdnica – nasz wybór!” (znane już od kilku dni z ogromnego baneru wywieszonego na rusztowaniach remontowanej kamienicy w Rynku).

Wspólnota Samorządowa na stronie głównej pisze:

Drodzy Internauci,
Spotykamy się na nowej stronie internetowej Wspólnoty Samorządowej. To tu znajdziecie wszelkie informacje dotyczące naszej działalności, zamierzeń i pomysłów na rozwój Świdnicy oraz miast i miejscowości na terenie powiatu – słowem Waszej i naszej małej ojczyzny. Chcemy, by strona Wspólnoty była dobrym źródłem informacji. Systematycznie będziemy ją wzbogacać o kolejne treści. Pragniemy, by było to nasze wspólne miejsce, dlatego czekamy na Wasze spostrzeżenia i sugestie.

Życzymy przyjemnego surfowania!
Wspólnota Samorządowa Ziemi Świdnickiej

Na swoją witrynę zapraszają też Ludowcy. Część zakładek jeszcze jest pusta, jak np. zakładka „O nas”. Członkowie PLS napisali na stronie głównej:

Strona Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Świdnicy. Już wkrótce znajdziesz na niej wszystkie podstawowe informacji o naszej działalności politycznej oraz społecznej, tutaj znajdziesz również informacje jak wspomóc naszą partię w nadchodzących wyborach samorządowych w 2010 roku. Członków PSL oraz sympatyków chcących wziąść bezpośredni udział w wyborach i starać się o miejsca w Radach Gmin i Miast oraz w Radzie Powiatu Świdnica prosimy o kontakt psl-swidnica@home.pl
Zapraszamy za kilka dni!

Więcej na temat kampanii wyborczej i polityków w internecie:
* Samorządowcy atakują w sieci,
* Pomysły On–line, czyli internetowa kampania Platformy,
* Zawieszony poseł chce się spotkać ze zmarłym prezydentem,
* Strona posła Chlebowskiego zablokowana.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group