Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IX Świebodzicki Zlot Motocykli za nami

Wiadomości: Świebodzice
Poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 13:10
Aktualizacja: 14:11
Autor: red
Fot. UM Świebodzice
W ubiegłą sobotę do Świebodzic ponownie zjechali miłośnicy motocykli z całej Polski. Mimo niepewnej aury przybyli licznie na Rynek. O godzinie 15:00 przy wtórze silników imprezę rozpoczął krótkim powitaniem burmistrz miasta Paweł Ozga.

Następnie głos zabrał Dariusz Stańczyk, lokalny przedsiębiorca i współorganizator zlotu. Na miejscu obecna była również sekretarz miasta Sabina Cebula, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Klepiec oraz radny Rady Miejskiej Adam Tobiasz. Tradycyjnie już po wspólnej modlitwie wszystkie maszyny zostały poświęcone przez księdza Artura Merholca, a kierowcom rozdano obrazki z wizerunkiem św. Krzysztofa. Uczestnicy imprezy otrzymali również pamiątkowe koszulki.

O 15:30 rozpoczęła się uroczysta parada maszyn ulicami miasta prowadzona przez burmistrza Pawła Ozgę i Dariusza Stańczyka. Uczestnicy po okrążeniu Rynku udali się na teren Hotelu Księżyc, gdzie zaplanowano imprezę plenerową z grającym na żywo świebodzickim zespołem The Shapeless One. Wszystkim motocyklistom i widzom dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za rok.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group