Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 868
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jagła szynobusem do Sejmu

Środa, 31 sierpnia 2011, 19:51
Aktualizacja: Czwartek, 1 września 2011, 8:55
Autor: GrA
Świdnica: Jagła szynobusem do Sejmu
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Kampania wyborcza w powiecie świdnickim rozpoczęta. Z dziennikarzami spotkał się już poseł RP Zbigniew Chlebowski,niezależny kandydat do Senatu. Dziś przyszedł czas na Roberta Jagłę. Ten na konferencję prasową wybrał nietypowe miejsce…szynobus.

- Chciałem pokazać, że można inaczej – mówi Robert Jagła. Na miejsce pierwszej konferencji prasowej kandydat PO do Sejmu wybrał remontowany dworzec PKP w Świdnicy i przejażdżkę szynobusem relacji Jaworzyna Śląska-Kłodzko. Dworzec, jako symbol wspólnego hasła Platformy Obywatelskiej „Polska w budowie”. Tyle tylko, że inwestycji nie finansuje państwo, a lokalny samorząd.

Robert Jagła już dziś widzi swoje miejsce w Sejmie. – Widzę to tak. Chciałbym w Sejmie pracować w komisji infrastruktury, komisji rozwoju regionalnego i komisji edukacji narodowej. We wszystkich tych dziedzinach życia funkcjonuję – mówił podczas dzisiejszej konferencji Robert Jagła.

Jagła do Sejmu wystartuje z list Platformy Obywatelskiej z numerem 5. Jego komitet honorowy zasila 57 osób, na czele z Krystyną Franczak, byłą radną Sejmiku Dolnośląskiego. Szefem jego sztabu wyborczego został Tadeusz Włodkowski, a szefem ds. finansów – Stanisław Jarzyna.

- Stawiam na merytoryczne rozmowy ze społeczeństwem, wyjście do ludzi – zapowiada Robert Jagła.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group