Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 688
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Jak pracuje się w samorządzie?

Czwartek, 20 lutego 2014, 15:04
Aktualizacja: 15:06
Autor: red.
Żarów: Jak pracuje się w samorządzie?
Fot. UM Żarów
Najmłodsi mieszkańcy gminy Żarów korzystają z dwutygodniowego odpoczynku od szkoły. Gminne placówki kulturalne, świetlice środowiskowe oraz żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja" przygotowały dla nich szereg rozmaitych atrakcji.

Już w pierwszych dniach zimowej przerwy dzieci odwiedziły żarowski Urząd Miejski. Na pytania najmłodszych odpowiadał sam burmistrz Żarowa. - Przebojowe, rezolutne i odważne. Takie są żarowskie dzieci. Bez najmniejszego skrępowania pytają i odpowiadają na pytania. I naprawdę dużo wiedzą - cieszy się burmistrz Leszek Michalak.

Wizyta w Urzędzie Miejskim w Żarowie była jedną z atrakcji przygotowanych dla najmłodszych przez żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja", choć nie jedyną. W programie zimowych ferii stowarzyszenie przygotowało jeszcze wyjazdy na basen, do Andrzejówki, świdnickiego kina i szereg innych atrakcji.

Na nudę podczas zimowych ferii narzekać nie mogą również dzieci, które spędzają wolny czas na świetlicach środowiskowych, w bibliotece i żarowskim Gminnym Centrum Kultury i Sportu.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group