• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 16:01
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 859
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Jak sparują rywale Polonii Świdnica?

Wiadomości: III-liga piłkarska
Wtorek, 19 lutego 2013, 17:21
Aktualizacja: 17:22
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Do pierwszych wiosennych spotkań o punkty pozostał niewiele ponad miesiąc. Poniżej prezentujemy komplet wyników sparingowych przedstawicieli III–ligi dolnośląsko–lubuskiej.

Dotychczasowe sparingi III-ligowców

Polonia Świdnica

Polonia – GKS Katowice 1:3
Polonia – Nielba Wągrowiec 2:3
Polonia – Stal Świdnica 9:1
Polonia – Grom Witków 4:0
Polonia – Kuźnia Jawor 2:3
Polonia – Zjednoczeni Żarów 10:0

Lechia Zielona Góra
Lechia – Budissa Bautzen 2:3
Lechia – Sprotavia Szprotawa 3:0
Lechia – Stilon Gorzów 1:0
Lechia – KS Polkowice 0:1

Ślęza Wrocław
Ślęza – Śląsk Wrocław 1:7
Ślęza – MKS Kluczbork 1:4
Ślęza – MKS Oława 4:2
Ślęza – Miedź Legnica 6:1
Ślęza – Chrobry Głogów 0:4
Ślęza – Piast Żmigród 5:1

Ilanka Rzepin
Ilanka – Polonia Słubice 2:0
Ilanka – Spójnia Ośno Lubuskie 4:0
Ilanka – Stal Sulęcin 3:1
Ilanka – Warta Słońsk 4:0
Ilanka – Stilon Gorzów 2:2

Lechia Dzierżoniów
Lechia – GKS Katowice 0:4
Lechia – Prochowiczanka Prochowice 2:3
Lechia – Śląsk Wrocław (ME) 3:2
Lechia – Ruch Chorzów (ME) 3:1

Promień Żary
Promień – Vitrosilicon Iłowa 5:1
Promień – Lechia Zielona Góra (juniorzy) 4:3
Promień – ŁKS Łęknica 3:6
Promień – Śląsk Wrocław (ME) 0:7

Pogoń Świebodzin
Pogoń – Carina Gubin 7:1
Pogoń – Płomień Przyprostynia 2:1
Pogoń – Sprotavia Szprotawa 3:0
Pogoń – ŁKS Łęknica 4:1

Prochowiczanka Prochowice
Prochowiczanka – Miedź II Legnica 4:4
Prochowiczanka – KS Polkowice 0:1
Prochowiczanka – Lechia Dzierżoniów 3:2
Prochowiczanka – BKS Bolesławiec 10:0
Prochowiczanka – KP Brzeg Dolny 3:3

Foto-Higiena Gać
Foto-Higiena – Miedź Legnica 0:4
Foto-Higiena – MKS Kluczbork 0:3
Foto-Higiena – Start Namysłów 1:3

Bielawianka Bielawa
Bielawianka – Niemczanka Niemcza 5:0
Bielawianka – Śląsk Wrocław (ME) 3:3
Bielawianka – Skalnik Gracze 0:2
Bielawianka – Piast Nowa Ruda 6:2
Bielawianka – Ruch Chorzów (ME) 1:3

Sprotavia Szprotawa
Sprotavia – Lechia Zielona Góra 0:3
Sprotavia – Pogoń Świebodzin 0:3
Sprotavia – Port 2000 Mostki 2:6

Piast Karnin
Piast – Orzeł Międzyrzecz 3:2
Piast – Gwardia Koszalin 0:3

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Motobi – Chrobry II Głogów 4:1
Motobi – LKS Stary Śleszów 4:3
Motobi – Piast Żmigród 2:3
Motobi – Skalnik Gracze 3:5

Polonia Trzebnica
Polonia – GKS Kobierzyce 0:3
Polonia – KP Brzeg Dolny 1:2
Polonia – Olimpia Kowary 3:2
Polonia – LKS Dolpasz Skokowa 5:3
Polonia – Sokół Wielka Lipa 1:3

Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł – MKS Oława 1:3
Orzeł – Piławianka Piława Górna 0:0
Orzeł – FC Wrocław Academy 6:2
Orzeł – Śląsk Wrocław (ME) 1:1
Orzeł – Piast Nowa Ruda 2:1
Orzeł – Czarni Otmuchów 4:2
Orzeł – Piast Strzelce Opolskie 2:4

Orzeł Międzyrzecz
Orzeł – Piast Czerwieńsk 0:1
Orzeł – Piast Karnin 2:3
Orzeł – Błękitni Lubno 2:2
Orzeł – Grom Wolsztyn 1:2
Orzeł – Spójnia Ośno Lubuskie 2:5

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~M.K.S. 20-02-2013 11:07
ciekawe dlaczego kopacze Piasta Nowa Ruda rozegrali sparingi z bielawianką i orłem (cała trójka liże pupy Śląskowi)a do Świdnicy na test-mecz z Polonią(100% ANTY ŚLĄSK)jakoś nie zawitali tłumacząc się awarią busa!?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group