Środa, 24 czerwca

Jarmark Wielkanocny z udziałem strzegomskiego LO

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Za nami tradycyjny Jarmark Wielkanocny w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Wśród wielu wystawców nie zabrakło również stołu Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu. Kilkadziesiąt rodzajów ciast, babeczki, humus, smalec, swojski chleb, kiszone ogórki - takie smakołyki znalazły się na licealnym stoisku.

Koordynatorkami stołu były: wicedyrektor Ewa Tutka, opiekunka SU Lucyna Miłek, przy olbrzymim wsparciu rodziców oraz uczniów, którzy bardzo licznie pospieszyli z pomocą przy dekoracji świątecznego stoiska. Popularność licealnych wyrobów przeszła najśmielsze oczekiwania. Wypieki i świąteczne przekąski rozeszły się w mgnieniu oka. Stoisko zostało również docenione przez burmistrza Strzegomia Zbigniewa Suchytę, który wręczył, przedstawicielom SU, czek na 300 zł.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka