Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1257
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Górna: Jazz w Bystrzycy

Środa, 7 czerwca 2023, 13:09
Autor: red
Bystrzyca Górna: Jazz w Bystrzycy
Fot. organizatorzy
W ramach projektu „ Z jazzem przez Polskę” już w najbliższą sobotę, 10 czerwca, o godz. 18:00 w świetlicy w Bystrzycy Górnej wystąpi Trio Piotr Domasiewicz Into the Roots.

Cykl koncertów „Z jazzem przez Polskę” to projekt Polskiego Impresariatu Muzycznego realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca we wszystkich regionach kraju. Propaguje muzyczkę klasyczną i jazzową poprzez promocję znakomitych artystów oraz ambitnego repertuaru w miejscach, w których publiczność na co dzień nie obcuje z ambitną sztuką i nie ma możliwości uczestnictwa w ciekawych i różnorodnych działaniach kulturalnych. Na Dolnym Śląsku jest współorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

W programie będzie można usłyszeć utwory z dwóch poprzednich albumów „Śpiewie” i „Watra” inspirowanych muzyką świata, szczególnie Marokiem i Karpatami. Muzycy przedpremierowo zaprezentują również niektóre utwory z najnowszej płyty, która ma ukazać się jesienią tego roku inspirowana Kulturą Indian, którymi muzycy zainspirowali się podczas swojego tournée po Meksyku.

Serdecznie zapraszamy, sobota, 10.06.2023 r., godz. 18:00 wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group