Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 478
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Jednogłośne absolutorium dla burmistrza Grzegorzewicza

Piątek, 28 czerwca 2013, 9:40
Autor: red.
Jaworzyna Śląska: Jednogłośne absolutorium dla burmistrza Grzegorzewicza
Fot. archiwum
Rada Miejska w Jaworzynie Śląskiej we wtorek, 25 czerwca dokonała oceny realizacji budżetu gminy za 2012 rok. Decyzję radnych poprzedziły opinie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej.

Zarówno Komisja, jak i RIO pozytywnie oceniły wykonanie ubiegłorocznego budżetu. W głosowaniu piętnastu radnych opowiedziało się za udzieleniem absolutorium. Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz po pozytywnej ocenie jego pracy, skierował podziękowania do osób, których praca przyczyniła się do takiej oceny. Wyrazy wdzięczności adresowane były do pracowników Urzędu Miejskiego, dyrektorów i kierowników gminnych jednostek organizacyjnych, a także radnych, którzy uchwalali i zmieniali budżet.

Podczas sesji Rada Miejska zapoznała się również ze sprawozdaniami Policji i Ochotniczych Straży Pożarnych dotyczącymi stanu bezpieczeństwa w gminie. Podjęła także uchwały: w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty, a także w sprawie podjęcia działań zmierzających do przekształcenia Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jaworzynie Śląskiej w spółkę prawa handlowego. Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego honorowego obywatela gminy - Księdza Prałata Jana Miłosia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group