Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1004
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Jeszcze nie jesteśmy w kampanii wyborczej –posłowie Prawa i Sprawiedliwości odwiedzają Świdnicę

Niedziela, 29 maja 2011, 13:03
Aktualizacja: Poniedziałek, 30 maja 2011, 7:24
Autor: GrA
Świdnica: Jeszcze nie jesteśmy w kampanii wyborczej –posłowie Prawa i Sprawiedliwości odwiedzają Świdnicę
Fot. Agnieszka Gryc
Niedawno Antoni Macierewicz, w minioną sobotę aż trzech posłów Prawa i Sprawiedliwości odwiedziło Świdnicę. Tym razem do Świdnicy zawitali Barbara Bartuś, Marek Polak i Jarosław Sellin.

Choć posłowie Prawa i Sprawiedliwości podkreślają, że jeszcze nie rozpoczęli kampanii wyborczej, to trudno oprzeć się wrażeniu, że spotkania z mieszkańcami nie mają tego na celu. Podczas wczorajszego spotkania w Świdnicy posłowie rozmawiali z mieszkańcami miasta m.in. o podatkach, sytuacji gospodarczej i finansowej kraju.
- Obecny rząd prowadzi kreatywną księgowość. Choćby wszelkie zmiany w OFE były robione po to, by nie pokazać faktycznego deficytu kraju – mówiła Barbara Bartuś. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości podkreślali trudną sytuację Polski. – Sytuacja finansowa kraju jest tragiczna. Podwyższenie podatku VAT to uderzenie w przeciętnego obywatela – dodaje Barbara Bartuś.
Mimo, że spotkanie nie miało charakteru wyborczego posłowie wspominali nadchodzące wybory parlamentarne. – My nie jesteśmy jeszcze w kampanii wyborczej. Przyjechaliśmy tu, bo nie ma mediów które zajęłyby się tymi problemami. Media wolą zająć się tym, kto ma nowe buty i ile kosztowa nowy garnitur, niż faktycznymi problemami – wyjaśniała Barbara Bartuś.
Na zakończenie spotkania poseł Jarosław Sellin zaprezentował mieszkańcom wykład „Dziedzictwo polityczne Lecha Kaczyńskiego”. –Uznałem, że ważne jest to, by mówić o poglądach polityka, który był politykiem pełnowymiarowym. W każdej ważnej dla Polski sprawie miał coś do powiedzenia – wyjaśniał na rozpoczęcie swojego przemówienia Jarosław Sellin.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group