Niedziela, 28 czerwca

Judocy AKS–u na obozie w Zakopanem

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Grupa judoków AKS–u STRZEGOM, z trenerem Józefem Smoterem, wraz z zaprzyjaźnionymi klubami z Wrocławia – WKS ŚLĄSK i UKS BIELIK BIELANY WROCŁAWSKIE wyjechała na dwutygodniowy obóz sportowy do Zakopanego.

W harmonogramie obozu było jak najlepsze przygotowanie zawodników do zawodów.

Treningi judo odbywały się dwa razy dziennie na tatami oraz na bieżni. Zajęcia sportowe wymagały od młodych sportowców dużego samozaparcia. Trenujących judoków w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem odwiedzili reprezentanci Polski w judo - panowie Błach i Wójcik.

Sportowcy ponadto przemierzyli również górskie szlaki w Tatrach, zdobywając szczyty gór.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka