Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 587
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Już na starcie arcyciekawe derby powiatu – znamy terminarz klasy okręgowej

Wiadomości: klasa okręgowa
Poniedziałek, 22 lipca 2013, 22:12
Aktualizacja: Wtorek, 23 lipca 2013, 14:55
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na inaugurację sezonu 2013/2014 wałbrzyskiej klasy okręgowej wicemistrzowie minionych rozgrywek Zjednoczeni Żarów podejmą czwartą ekipę ubiegłego sezonu Stal Świdnicę. Victoria Świebodzice zagra z Kryształem Stronie Śląskie, LKS Bystrzyca Górna z Unią Złoty Stok, a Karolina Jaworzyna Śląska z Pogonią Pieszyce.

1. kolejka - 15 sierpnia
Victoria Świebodzice - Kryształ Stronie Śląskie
LKS Bystrzyca Górna - Unia Złoty Stok
Zjednoczeni Żarów - Stal Świdnica
Iskra Jaszkowa Dolna - Piławianka Piława Górna
Trojan Lądek Zdrój - Sparta Ziębice
Pogoń Pieszyce - Karolina Jaworzyna Śląska
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Nysa Kłodzko
Skalnik Czarny Bór - Piast Nowa Ruda

2. kolejka - 17-18 sierpnia
Kryształ Stronie Śląskie - Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko - Skalnik Czarny Bór
Karolina Jaworzyna Śląska - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sparta Ziębice - Pogoń Pieszyce
Piławianka Piława Górna - Trojan Lądek Zdrój
Stal Świdnica - Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Złoty Stok - Zjednoczeni Żarów
Victoria Świebodzice - LKS Bystrzyca Górna

3. kolejka - 24-25 sierpnia
LKS Bystrzyca Górna - Kryształ Stronie Śląskie
Zjednoczeni Żarów - Victoria Świebodzice
Iskra Jaszkowa Dolna - Unia Złoty Stok
Trojan Lądek Zdrój - Stal Świdnica
Pogoń Pieszyce - Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice
Skalnik Czarny Bór - Karolina Jaworzyna Śląska
Piast Nowa Ruda - Nysa Kłodzko

4. kolejka - 31 sierpnia-1 września
Kryształ Stronie Śląskie - Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska - Piast Nowa Ruda
Sparta Ziębice - Skalnik Czarny Bór
Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Stal Świdnica - Pogoń Pieszyce
Unia Złoty Stok - Trojan Lądek Zdrój
Victoria Świebodzice - Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Żarów

5. kolejka - 7-8 września
Zjednoczeni Żarów - Kryształ Stronie Śląskie
Iskra Jaszkowa Dolna - LKS Bystrzyca Górna
Trojan Lądek Zdrój - Victoria Świebodzice
Pogoń Pieszyce - Unia Złoty Stok
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Stal Świdnica
Skalnik Czarny Bór - Piławianka Piława Górna
Piast Nowa Ruda - Sparta Ziębice
Nysa Kłodzko - Karolina Jaworzyna Śląska

6. kolejka - 14-15 września
Kryształ Stronie Śląskie - Karolina Jaworzyna Śląska
Sparta Ziębice - Nysa Kłodzko
Piławianka Piława Górna - Piast Nowa Ruda
Stal Świdnica - Skalnik Czarny Bór
Unia Złoty Stok - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Victoria Świebodzice - Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna - Trojan Lądek Zdrój
Zjednoczeni Żarów - Iskra Jaszkowa Dolna

7. kolejka - 21-22 września
Iskra Jaszkowa Dolna - Kryształ Stronie Śląskie
Trojan Lądek Zdrój - Zjednoczeni Żarów
Pogoń Pieszyce - LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Świebodzice
Skalnik Czarny Bór - Unia Złoty Stok
Piast Nowa Ruda - Stal Świdnica
Nysa Kłodzko - Piławianka Piława Górna
Karolina Jaworzyna Śląska - Sparta Ziębice

8. kolejka - 28-29 września
Kryształ Stronie Śląskie - Sparta Ziębice
Piławianka Piława Górna - Karolina Jaworzyna Śląska
Stal Świdnica - Nysa Kłodzko
Unia Złoty Stok - Piast Nowa Ruda
Victoria Świebodzice - Skalnik Czarny Bór
LKS Bystrzyca Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zjednoczeni Żarów - Pogoń Pieszyce
Iskra Jaszkowa Dolna - Trojan Lądek Zdrój

9. kolejka - 5-6 października
Trojan Lądek Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Pieszyce - Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zjednoczeni Żarów
Skalnik Czarny Bór - LKS Bystrzyca Górna
Piast Nowa Ruda - Victoria Świebodzice
Nysa Kłodzko - Unia Złoty Stok
Karolina Jaworzyna Śląska - Stal Świdnica
Sparta Ziębice - Piławianka Piława Górna

10. kolejka - 12-13 października
Kryształ Stronie Śląskie - Piławianka Piława Górna
Stal Świdnica - Sparta Ziębice
Unia Złoty Stok - Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Świebodzice - Nysa Kłodzko
LKS Bystrzyca Górna - Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Żarów - Skalnik Czarny Bór
Iskra Jaszkowa Dolna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Trojan Lądek Zdrój - Pogoń Pieszyce

11. kolejka - 19-20 października
Pogoń Pieszyce - Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Trojan Lądek Zdrój
Skalnik Czarny Bór - Iskra Jaszkowa Dolna
Piast Nowa Ruda - Zjednoczeni Żarów
Nysa Kłodzko - LKS Bystrzyca Górna
Karolina Jaworzyna Śląska - Victoria Świebodzice
Sparta Ziębice - Unia Złoty Stok
Piławianka Piława Górna - Stal Świdnica

12. kolejka - 26-27 października
Kryształ Stronie Śląskie - Stal Świdnica
Unia Złoty Stok - Piławianka Piława Górna
Victoria Świebodzice - Sparta Ziębice
LKS Bystrzyca Górna - Karolina Jaworzyna Śląska
Zjednoczeni Żarów - Nysa Kłodzko
Iskra Jaszkowa Dolna - Piast Nowa Ruda
Trojan Lądek Zdrój - Skalnik Czarny Bór
Pogoń Pieszyce - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

13. kolejka - 2-3 listopada
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Kryształ Stronie Śląskie
Skalnik Czarny Bór - Pogoń Pieszyce
Piast Nowa Ruda - Trojan Lądek Zdrój
Nysa Kłodzko - Iskra Jaszkowa Dolna
Karolina Jaworzyna Śląska - Zjednoczeni Żarów
Sparta Ziębice - LKS Bystrzyca Górna
Piławianka Piława Górna - Victoria Świebodzice
Stal Świdnica - Unia Złoty Stok

14. kolejka - 9-10 listopada
Kryształ Stronie Śląskie - Unia Złoty Stok
Victoria Świebodzice - Stal Świdnica
LKS Bystrzyca Górna - Piławianka Piława Górna
Zjednoczeni Żarów - Sparta Ziębice
Iskra Jaszkowa Dolna - Karolina Jaworzyna Śląska
Trojan Lądek Zdrój - Nysa Kłodzko
Pogoń Pieszyce - Piast Nowa Ruda
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Skalnik Czarny Bór

15. kolejka - 16-17 listopada
Skalnik Czarny Bór - Kryształ Stronie Śląskie
Piast Nowa Ruda - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Nysa Kłodzko - Pogoń Pieszyce
Karolina Jaworzyna Śląska - Trojan Lądek Zdrój
Sparta Ziębice - Iskra Jaszkowa Dolna
Piławianka Piława Górna - Zjednoczeni Żarów
Stal Świdnica - LKS Bystrzyca Górna
Unia Złoty Stok - Victoria Świebodzice

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group