Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 601
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Już nie Ruch Palikota, a Inicjatywa Dialogu

Poniedziałek, 1 lipca 2013, 11:06
Aktualizacja: 11:09
Autor: red.
Wałbrzych: Już nie Ruch Palikota, a Inicjatywa Dialogu
Fot. PAW
W miniony piątek odbyła się konferencja posłów, którzy jeszcze do niedawna reprezentowali Ruch Palikota, a dziś są posłami niezrzeszonymi – Haliny Szymiec – Raczyńskiej, Artura Bramory i Bartłomieja Bodio. Temat konferencji to: założenie klubu poselskiego.

Do niedawna wszyscy posłowie reprezentowali Ruch Palikota. Jako pierwszy klub Ruchu Palikota opuścił Bartłomiej Bodio (04.04.2013). Po nim rezygnację z członkostwa w klubie złożył poseł Artur Bramora (04.06.2013). 19 czerwca rezygnację złożyła posłanka Halina Szymiec - Raczyńska. Pokłosiem jej decyzji była dymisja Zarządu Wałbrzyskiego Okręgu Ruchu Palikota.

Po dzisiejszej konferencji wiemy już, że z inicjatywy posłów, którzy opuścili szeregi Ruchu Palikota, powstał klub poselski Inicjatywa Dialogu.

- Chcemy pracować w grupie ludzi, którzy są odpowiedzialni za swoje decyzje polityczne i za swoje istnienie w polityce. Chcemy rozwiązywać problemy Polaków pracując merytorycznie z ekspertami. Chcemy, aby to, co do tej pory nie udawało się realizować różnym grupom politycznym, było zrealizowane przez Inicjatywę Dialogu - mówiła Halina Szymiec - Raczyńska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group