Karolina traci pozycję lidera

Wiadomości: klasa A
Niedziela, 1 kwietnia 2012, 22:26
Aktualizacja: 22:29
Tylko z jednym punktem wrócili z Wałbrzycha seniorzy Karoliny Jaworzyna Śląska remisując bezbramkowo z miejscowym Zagłębiem w meczu 19. kolejki klasy A.

W pierwszej połowie Zagłebie nie stworzyło sobie praktycznie żadnej dogodnej sytuacji, za to Karolina trzy razy zagroziła na poważnie bramce miejscowych. Już w 12. minucie Karpacz był blisko zdobycia prowadzenia, piłka po jego uderzeniu minęła jednak o metr bramkę przeciwników. Chwilę później bardzo dobrą okazję zmarnował Tymcik strzelając wprost w bramkarza. W pierwszej części gry swoją okazję miał jeszcze Borys, jego uderzenie sparował jednak dobrze dysponowany tego dnia Wojciechowski.

Drugą połowę Zagłębie rozpoczęło od zdecydowanych ataków na jaworzyńską bramkę, z tym natarciem dobrze poradziła sobie jednak nasza defensywa. W odpowiedzi Czykieta próbował zaskoczyć golkipera wałbrzyszan strzałem głową, ale też przegrał z nim rywalizację. Kilka minut później z dystansu uderzał Radoń, jednak stojący w bramce Karoliny Burdzy zdołał przenieść futbolówkę nad poprzeczką. Na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry bramkarz gości po raz kolejny popisał się dobrą paradą wygrywając pojedynek ze Smolcem. W 76. minucie idealną okazję do zdobycia zwycięskiej bramki zmarnował Borowy trafiając tylko w poprzeczkę. Jakby tego było mało, kilkadziesiąt sekund później słupek obił Czykieta. W 83. minucie po strzale Karpacza piłkę z linii bramkowej wybili defensorzy Zagłębia. Mimo kilku znakomitych sytuacji bramki zdobyć się nie udało, Karolina zremisowała 0:0 z Zagłębie i straciła przodownictwo w tabeli na rzecz Górnika II Wałbrzych, który dziś rozbił 7:1 Zjednoczonych II Żarów.

Zagłębie Wałbrzych – Karolina Jaworzyna Śląska 0:0

Zagłębie: Wojciechowski, Radoń (85' Nyklarz), Bróbka, Dobiega, Zawadzki, Żygało (68' Bielakiewicz), Smolec, Szymaniak, Suchara (46' Nowak), Dobiega, Wosiński (78' Kochanowski)

Karolina: Burdzy, Czykieta, Krzeczowski (35' Rutkowski), Borys, M. Krawczyk, Myśliński, Borowy, Ptak, Tymcik, T. Krawczyk (77' Ignatowicz), Karpacz

~1 kwietnia 1-04-2012 22:52
ponoć bramkarz zagłębia rzucał się w przeciwnym kierunku do strzałów MKS-u a i tak nie mogli strzelić
~ 2-04-2012 6:38
Jeżeli AKS Strzegom utrzyma się w 4 lidze wtedy do okręgówki awansuje drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem. Więc jeszcze nic nie jest przesądzone ;-)
~Żarów 2-04-2012 6:52
Cóż za ironia losu Żarów przyczynił się to tego ,że Górnik jest liderem 27.05.2012 Żarów dopełni formalności , możecie być tego pewni !!! Pozdrowienia dla Burmistrza Jaworzyny któremu tak bardzo lekko przychodzi rzucanie mięsem w naszą stronę i za to będzie musiał przełknąć czar goryczy . Do zobaczenia w maju !!!!!! KS ZJEDNOCZENI ŻARÓW
~ 2-04-2012 9:08
~Żarów Nie spinaj się tak, bo ci żyłka pęknie na czole.
~ff 2-04-2012 9:31
żarów to dno powinni po rękach całować Karolinę że awansowali do okręgówki bo gdyby się odbył słynny mecz to dalej buraki by grały w klA A i tak ciągle płaczą że nikt ich nie lubi i sędziowie ich krzywdzą Jaworzyna z tym składem gładko by ograła jedynke z żarowa bo dwójka to do klB I śmieszny jest gosc powyzej ktory pisze ze zarow sie przyczynil ze gornik jest liderem Poprostu buraki sa slabe i dostaly lanie
~ 2-04-2012 9:32
jaworzyna ma plecy w ozpnie, nawet jak ligi nie wygra to i tak zakombinują że będzie awans, pewnie już kombinują co zrobić gdyby sie nie udało
~ 2-04-2012 10:48
A świstak siedzi i zawija...
~ 2-04-2012 11:32
Nie zakombinuja tylko radzę poczytać regulamin rozgrywek i dział "awanse i spadki"
~ 2-04-2012 13:26
Na dnie to wy jesteście !!! a czy wygracie i czy jesteście lepsi to pożyjemy zobaczymy ,trudno mi uwierzyć ,że jesteście lepsi niż I drużyna Żarowa skoro gdyby nie pomoc sędziów w pierwszym meczu t z II nie dali byście rady i to w jaworzynie . Do zobaczenia 27.05.2012 o ile otrzęsiecie się po meczu który gracie tydzień wcześniej .Pozdrawiam
~a 2-04-2012 14:44
Karolinko jak nie awansujecie to podziękujcie swojemu pseudo burmistrzowi za te wszystkie wyzwiska pod naszym adresem pozdrowienia Ks Zjednoczeni Żarów!!!
~ 2-04-2012 21:00
Jak na razie to się Żarowiaki spinają przed monitorami
~heh 2-04-2012 21:40
tak bramkarz zaglebia przy strzale z 30m rzucal sie w lewo a pilka leciala w prawo tylko dlaczego byl wynik 0:0!!??
~ff 3-04-2012 7:59
z dwójką było ciężko tylko napisz ile zawodników grało z jedynki więc po co ta dyskusja wiadomo za na mecz z jaworzyna wystawiacie jedynke
~ 3-04-2012 15:29
Z tego co pamiętam to 2 lub 3 i to wszystko . Łatwo sprawdzić i dodam że byli to zmiennicy .Pozdrawiam do zobaczenia w maju !!!!!!
~ 4-04-2012 0:03
Obiektywnie patrząc, to żarowiaki są strasznie niedowartościowani, skoro szykują się na aklasowy zespół.
~ 4-04-2012 13:17
Nie wiem jakim cudem może awansować ktoś z 2 miejsca ... Są 3 A klasy w OZPN Wałbrzych i 3 drużyny z Okręgówki spadają więc to tyle. Jak się nikt nie wycofa to nikt na pewno z 2 miejsca nie spadnie
~cliver 4-04-2012 14:19
Bo to jest jest cel numer jeden zeby zlać jaworzyne i zeby nie awansowała!!! tak mysle ze do 15 minuty bedzie juz z 6:0 dla zarowa i wtedy wejdzie kilku z I i sie skonczy z 27:0 :):):) papapapap jak to jawo spiewa : przyjechali ludzie z "miasta" zobaczyli co sie dzieje .....heheh
~ 4-04-2012 15:49
Zapomniałeś o miejscu ,które zwolni mistrz okręgówki który awansuje do 4 ligi,więc jeżeli Strzegom nie spadnie awansuje drużyna z klasy A z najlepszym bilansem.pozdrawiam.
~ 5-04-2012 11:37
a nie jest tak ze spadaja 2 z okregowki? a 3 dopiero jak spadnie np AKS? a awansowuje tylko mistrz z kazdej A klasy? zawsze chyba jakos tak bylo
~Laguna 5-04-2012 17:04
Na razie Karolina nie musi się martwic, nadal jest liderem bo dostała vo za Zagłębie !!!! w Zagłębiu ściągnięto młodzieżowca ,nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ,że tylko takie coś mógł zrobić idiota lub ktoś kumaty i zrobił to specjalnie . jak nie idzie w meczu to trzeba jakoś sprawę załatwić ,pragnę przypomnieć iż dla Karoliny to już drugi taki walkower ( pierwszy z Gwarkiem ) jak dodamy jeszcze kilka meczy wygranych w doliczonym czasie to zaczyna nam się wszystko układać w całość ,że Karolina załatwia wszystko po trupach a Górnika nikt nie lubi . Tyle w tym temacie !!!!! PRECZ Z KORUPCJĄ
~do pseudo Laguny 5-04-2012 18:27
Pragnę podkreślić, że prawdopodobniej awansują 2 drużyny z tej grupy i zarówno Karolinie jak i Górnikowi ten awans się należy. I tyle, a thoreziaki nam żadnego punkciku by nie oddali :)
~:) 5-04-2012 20:53
Tak tak zatrudnij detektywa Rutkowskiego . Pozdrawiam i Wesołych Świąt napinaczu :)
~- 6-04-2012 22:31