Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1375
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Kartki dla medyków

Czwartek, 16 grudnia 2021, 9:04
Autor: red
Żarów: Kartki dla medyków
Fot. UM Żarów
Burmistrz Leszek Michalak oraz Zastępca Burmistrza Przemysław Sikora wraz ze współpracownikami włączyli się w akcję „Świąteczna Kartka”, którą zainicjowała radna Rady Miejskiej Zuzanna Urbanik oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świdnicy Lech Bokszczanin.

- To kolejne Święta Bożego Narodzenia w czasie pandemii koronawirusa, dlatego cieszymy się, że możemy się podzielić dobrym słowem. W ten sposób chcemy podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, laborantom, którzy niosą pomoc każdemu w tych trudnych czasach. Kartki ze świątecznymi życzeniami trafią do lekarzy i personelu medycznego oraz pacjentów ze Szpitala „Latawiec” w Świdnicy – mówią burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Zachęcamy również mieszkańców do udziału w tej świątecznej akcji. Każdy z Państwa może napisać świąteczne życzenia na przygotowanych Żarowskich Kartkach Świątecznych lub przynieść swoje kartki i wrzucić je do skrzynki, która stoi w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego, ul. Zamkowa 2 w Żarowie. Kartki zbieramy do 22 grudnia 2021r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group