Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Biberach: Kasprowiczanie z rewizytą w Biberach

Poniedziałek, 6 października 2014, 13:17
Aktualizacja: 13:19
Autor: red.
Biberach: Kasprowiczanie z rewizytą w Biberach
Fot. użyczone
We wrześniu 2013 roku, 23 uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy przyjęło do swoich domów gości z partnerskich szkół w Biberach, by móc wyruszyć w dniach 20–26 września z rewizytą do swoich niemieckich koleżanek i kolegów.

Na uczniów i opiekunów (Bożena Furmankiewicz i Paweł Barański) czekał ciekawy, pełen atrakcji program – od wspólnego gotowania tradycyjnej potrawy ze Szawbii, przez udział w zajęciach lekcyjnych (pierwsza lekcja zaczyna się o 7.25!), przejażdżkę łódkami po Riss, do wizyty na wolnym wybiegu zagrożonego gatunku małp. Najbardziej wyczekiwanym punktem programu była wycieczka do Monachium na niezapomniany Oktoberfest. Stolica Bawarii, rejs statkiem z Friedrischshafen do położonego na wyspie uroczego Lindau dostarczył wszystkim niepowtarzalnych wrażeń. Impreza pożegnalna, w czasie której zostały zaprezentowane przygotowane przez uczniów i nauczycieli wiersze i piosenki, była świetnym podsumowaniem kolejnego udanego projektu.

Program wymiany szkolnej jest dofinansowany przez PNWM w Warszawie, za co serdecznie dziękujemy. Bez tego finansowego wsparcia trudno by było zorganizować tak ciekawe przedsięwzięcie.

(I LO Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group