Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1362
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kilkaset porcji marihuany

Piątek, 15 kwietnia 2022, 9:58
Autor: red
Świdnica: Kilkaset porcji marihuany
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zatrzymanie mężczyzny który w miejscu zamieszkania posiadał znaczne ilości środków odurzających oraz zabezpieczenie ponad 670 porcji marihuany.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy prowadzili działania operacyjne, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi na terenie powiatu. W ten sposób realizując wcześniejsze ustalenia operacyjne dotarli do 29- latka, który wg ich ustaleń w miejscu zamieszkania miał posiadać znaczne ilości narkotyków.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny policjanci ujawnili w kuchni słoiki z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, ze zabezpieczona substancja to marihuana.

Łącznie zabezpieczono ponad 670 porcji tego narkotyku.

Podejrzany usłyszał zarzuty w tej sprawie. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group