Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 561
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Czerwono w Boleścinie

Wiadomości: klasa A
Wtorek, 12 listopada 2013, 15:16
Aktualizacja: 15:18
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Pięć bramek i aż cztery czerwone kartki zobaczyli kibice w Boleścinie obserwujący mecz miejscowej Rawy z rywalem zza miedzy Zgodą Grodziszcze. Zgoda kończąca mecz w ósemkę przegrała z gospodarzami 1:4.

14. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Grom Witków 0:0
Wenus Nowice - Cukrownik Pszenno 2:3
Sudety Dziećmorowice - Granit Roztoka 0:0
KS Walim - Zdrój Jedlina Zdrój 0:7
Unia Jaroszów - Zieloni Mrowiny 4:0
Czarni Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 3:2
Biały Orzeł Mieroszów - Nysa Kłaczyna 2:1
Gwarek Wałbrzych - Tęcza Bolesławice 3:2

Tabela
1. Sud. Dziećmorowice-----14 - 32 - 36-17
2. Granit Roztoka-----------14 - 30 - 24-12
3. Czarni Wałbrzych--------14 - 30 - 41-25
4. Zdrój Jedlina Zdrój-------14 - 30 - 34-18
5. Grom Witków-------------14 - 23 - 33-21
6. Unia Jaroszów------------14 - 23 - 33-21
7. Gwarek Wałbrzych-------14 - 21 - 23-23
8. KS Walim------------------14 - 21 - 28-38
9. Wenus Nowice------------14 - 19 - 38-24
10. Cukrownik Pszenno-----14 - 19 - 22-23
11. Orzeł Mieroszów--------14 - 19 - 30-26
12. Włókniarz Głuszyca-----14 - 13 - 21-31
13. Górnik Boguszów-G.-----14 - 12 - 15-39
14. Tęcza Bolesławice-------14 - 10 - 21-49
15. Zieloni Mrowiny-----------14 - 9 - 23-41
16. Nysa Kłaczyna------------14 - 5 - 14-28

14. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Boxmet Piskorzów 1:3
Niemczanka Niemcza - Błękitni Owiesno 5:0
Rawa Boleścin - Zgoda Grodziszcze 4:1
Ślęża Ciepłowody - Tarnovia Tarnów 0:5
LKS Gola Świdnicka - Koliber Uciechów 1:1
Płomień Makowice - Polonia Ząbkowice Śląskie 2:0
Zieloni Łagiewniki - Czarni Sieniawka 2:1
Skałki Stolec - Delta Słupice 4:0

Tabela
1. Niemczanka Niemcza----14 - 33 - 41-19
2. Płomień Makowice-------14 - 33 - 49-25
3. LKS Gola Świdnicka------14 - 32 - 39-17
4. Polonia Ząbkowice Śl.---14 - 29 - 40-21
5. Skałki Stolec--------------14 - 28 - 48-15
6. Zieloni Łagiewniki--------14 - 27 - 33-27
7. Tarnovia Tarnów---------14 - 25 - 38-42
8. Koliber Uciechów---------14 - 21 - 30-22
9. Czarni Sieniawka---------14 - 18 - 27-33
10. Delta Słupice------------14 - 16 - 29-33
11. Rawa Boleścin-----------14 - 14 - 34-47
12. Boxmet Piskorzów-------14 - 12 - 20-33
13. Zgoda Grodziszcze------14 - 12 - 25-40
14. Ślęża Ciepłowody--------14 - 9 - 12-37
15. Wieża Rudnica------------14 - 8 - 28-55
16. Błękitni Owiesno----------14 - 4 - 18-45

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zgoda 13-11-2013 18:55
Jak by nie nasze głupie kartki w 2 połowie to bysmy wygrali

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group