• Niedziela, 20 października 2019
  • Godz. 11:18
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry
  • Czytających: 741
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Klasa A: Grom Witków nie wykorzystał szansy na zbliżenie się do lidera

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 20 października 2014, 18:45
Aktualizacja: 18:49
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Z zaledwie punktem do Witkowa wrócili piłkarze Gromu, którzy bezbramkowo zremisowali na boisku lidera Sudetów Dziećmorowice. Goście mieli kilka znakomitych szans na wygranie spotkania, ale zawiodła skuteczność.

11. kolejka klasy A - grupa I
KS Walim - Biały Orzeł Mieroszów 0:4
Wenus Nowice - Joker Jaczków 2:2
Włókniarz Głuszyca - MKS Szczawno Zdrój 1:1
Czarni Wałbrzych - LKS Wiśniowa 4:0
Cukrownik Pszenno - Unia Jaroszów 2:0
Zieloni Mrowiny - Granit Roztoka 0:2
Sudety Dziećmorowice - Grom Witków 0:0
Nysa Kłaczyna - Gwarek Wałbrzych 1:5

Tabela:
1. Sud. Dziećmorowice----11 - 28 - 42-15
2. Orzeł Mieroszów--------11 - 27 - 34-9
3. Grom Witków------------11 - 23 - 32-12
4. Unia Jaroszów-----------11 - 23 - 36-17
5. Cukrownik Pszenno-----11 - 22 - 26-16
6. Granit Roztoka----------11 - 22 - 19-22
7. MKS Szczawno Z.-------11 - 19 - 49-20
8. Włókniarz Głuszyca-----11 - 16 - 22-18
9. Czarni Wałbrzych-------11 - 14 - 21-26
10. LKS Wiśniowa----------11 - 11 - 14-28
11. Zieloni Mrowiny--------11 - 11 - 15-31
12. Wenus Nowice---------11 - 9 - 21-29
13. Gwarek Wałbrzych----11 - 7 - 22-46
14. Joker Jaczków---------11 - 7 - 21-32
15. KS Walim----------------11 - 6 - 17-41
16. Nysa Kłaczyna---------11 - 4 - 8-37

11. kolejka klasy A - grupa II
Płomień Makowice - Czarni Sieniawka 4:3
Ślęża Ciepłowody - Tarnovia Tarnów 1:2
Delta Słupice - Skałki Stolec 2:4
Koliber Uciechów - Henrykowianka Henryków 5:1
Wieża Rudnica - Victoria Tuszyn 1:3
Rawa Boleścin - Zieloni Łagiewniki 1:6
Pogoń Pieszyce - Boxmet Piskorzów 5:0
Niemczanka Niemcza - Sparta Ziębice 3:2

Tabela:
1. Victoria Tuszyn-------11 - 28 - 32-12
2. Niemczanka-----------11 - 25 - 32-19
3. Skałki Stolec----------11 - 25 - 34-16
4. Pogoń Pieszyce------11 - 21 - 34-13
5. Koliber Uciechów-----11 - 20 - 26-17
6. Sparta Ziębice--------11 - 20 - 33-20
7. Rawa Boleścin--------11 - 18 - 21-26
8. Henrykowianka-------11 - 17 - 28-24
9. Czarni Sieniawka-----11 - 13 - 24-26
10. Boxmet Piskorzów--11 - 13 - 16-20
11. Delta Słupice--------11 - 11 - 21-26
12. Tarnovia Tarnów---11 - 11 - 18-39
13. Zieloni Łagiewniki---11 - 11 - 19-30
14. Wieża Rudnica-------11 - 8 - 28-39
15. Płomień Makowice---11 - 7 - 12-25
16. Ślęża Ciepłowody---11 - 4 - 16-42

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group