Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 559
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa A: Punkt Cukrownika w meczu ze Skalnikiem

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 19:38
Aktualizacja: 19:40
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Aż sześć bramek padło w szlagierowym spotkaniu 20. kolejki grupy I klasy A. Cukrownik Pszenno po dramatycznym meczu zremisował na własnym obiekcie z liderem Skalnikiem Czarny Bór 3:3 tracąc bramkę w 89. minucie. W grze o awans do wyższej klasy rozgrywkowej wciąż jest jeszcze kilka zespołów.

20. kolejka klasy A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Victoria II Świebodzice 1:0
Zdrój Jedlina Zdrój - Sudety Dziećmorowice 1:3
Nysa Kłaczyna - Gwarek Wałbrzych 1:2
Cukrownik Pszenno - Skalnik Czarny Bór 3:3
Czarni Wałbrzych - Wenus Nowice 3:3
Górnik Boguszów-Gorce - Zieloni Mrowiny 1:1
Zagłębie Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 1:1
Rawa Boleścin - Granit Roztoka 1:3

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----18 – 41 – 41:22
2. Cukrownik Pszenno----17 – 36 – 53:25
3. Gwarek Wałbrzych-----16 – 36 – 44:19
4. Granit Roztoka----------18 – 32 – 44:34
5. Sudety Dziećmorowice-17 – 28 – 43:33
6. Włókniarz Głuszyca----18 – 27 – 45:33
7. Zdrój Jedlina Zdrój------18 – 26 – 38:33
8. Czarni Wałbrzych-------17 – 26 – 38:43
9. Biały Orzeł Mieroszów-18 – 24 – 27:30
10. Rawa Boleścin----------18 – 23 – 44:56
11. Górnik Boguszów-Gor.-17 – 21 – 25:25
12. Zieloni Mrowiny---------17 – 17 – 28:40
13. Wenus Nowice----------19 – 16 – 38:50
14. Zagłębie Wałbrzych----19 – 14 – 26:43
15. Nysa Kłaczyna----------17 – 14 – 25:48
16. Victoria II Świebodzice-18 – 14 – 24:49

20. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Boxmet Piskorzów 4:2
Błękitni Niedźwiedź - Niemczanka Niemcza 1:1
Zgoda Grodziszcze - Błękitni Owiesno 0:0
Koliber Uciechów - Zieloni Łagiewniki 1:1
Lechia II Dzierżoniów - Skałki Stolec 3:4
Wieża Rudnica - Sparta Ziębice 1:4
Orzeł Mąkolno - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:3
Delta Słupice - Czarni Sieniawka 1:0

Tabela:
1. Skałki Stolec------------18 – 47 – 65:14
2. Sparta Ziębice----------17 – 42 – 73:17
3. Lechia II Dzierżoniów--18 – 35 – 77:39
4. Polonia Ząbkowice Śl.--17 – 34 – 49:21
5. Zieloni Łagiewniki-------19 – 32 – 48:39
6. Niemczanka Niemcza---17 – 31 – 45:25
7. Boxmet Piskorzów------17 – 23 – 24:41
8. Delta Słupice------------18 – 23 – 41:52
9. Koliber Uciechów--------17 – 22 – 34:32
10. Orzeł Mąkolno---------18 – 19 – 29:68
11. Wieża Rudnica---------18 – 19 – 26:58
12. Ślęża Ciepłowody------17 – 18 – 23:36
13. Czarni Sieniawka-------17 – 18 – 19:32
14. Zgoda Grodziszcze-----18 – 17 – 35:38
15. Błękitni Owiesno--------18 – 14 – 21:52
16. Błękitni Niedźwiedź------18 – 7 – 23:68

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group