Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 591
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Klasa B: Tęcza lepsza w meczu na szczycie

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 1 września 2014, 15:56
Aktualizacja: 16:00
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zwycięstwem Tęczy Bolesławice zakończył się hit 4. kolejki grupy I klasy B, w którym podejmowali na własnym boisku Herbapol Stanowice.

4. kolejka klasy B - grupa I świdnicka
Błyskawica Kalno - Sokół Kostrza 0:1
Kłos Lutomia - Darbor Bolesławice 5:2
Błękitni Słotwina - LKS Marcinowice 2:3
LKS Piotrowice Świdnickie - Zjednoczeni Gościsław 2:1
Grom Panków - Orzeł Witoszów 6:1
Zryw Łażany - Płomień Dobromierz 5:0
Tęcza Bolesławice - Herbapol Stanowice 2:1
Wierzbianka Wierzbna - Zjednoczeni II Żarów 1:1

Tabela:
1. Tęcza Bolesławice-------4 - 12 - 11-4
2. Herbapol Stanowice-----4 - 9 - 10-4
3. Kłos Lutomia-------------4 - 8 - 11-7
4. LKS Marcinowice---------4 - 8 - 13-8
5. LKS Piotrowice Św.------4 - 7 - 7-5
6. Grom Panków------------4 - 6 - 13-9
7. Darbor Bolesławice------4 - 6 - 8-11
8. Zryw Łażany-------------4 - 5 - 12-10
9. Wierzbianka Wierzbna--4 - 5 - 10-9
10. Błękitni Słotwina--------4 - 5 - 11-11
11. Sokół Kostrza-----------4 - 5 - 7-9
12. Błyskawica Kalno-------4 - 3 - 5-8
13. Zjednocz. Gościsław---4 - 2 - 9-11
14. Zjednoczeni II Żarów--4 - 2 - 7-11
15. Płomień Dobromierz----4 - 2 - 4-12
16. Orzeł Witoszów---------4 - 1 - 4-13

4. kolejka klasy B - grupa II świdnicka
Zgoda Grodziszcze - Klubokawiarnia Roztocznik 3:1
Orzeł Piława Dolna - pauza
Błękitni Książnica - Dąb Mościsko 1:1
Płomień Sokolniki - LKS Dobrocin 3:7
LKS Gilów - Błękitni Owiesno 0:4
LKS II Bystrzyca Górna - Ślężanka Tąpadła 0:3
Sparta Oleszna - Iskra Janówek 2:1
Gryf Burkatów - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1:2

Tabela:
1. Zgoda Grodziszcze----3 - 9 - 10-4
2. Orzeł Piława Dolna----3 - 9 - 7-3
3. Sparta Oleszna--------4 - 9 - 7-5
4. Ślężanka Tąpadła-----4 - 8 - 8-3
5. Błękitni Owiesno-------4 - 7 - 11-3
6. Orzeł Przerzeczyn-----4 - 7 - 6-5
7. Klubok. Roztocznik----3 - 6 - 13-6
8. LKS Dobrocin-----------4 - 6 - 15-10
9. Płomień Sokolniki------4 - 4 - 13-16
10. Gryf Burkatów--------4 - 3 - 8-9
11. Błękitni Książnica-----4 - 3 - 4-7
12. LKS Gilów--------------4 - 3 - 9-13
13. LKS II Bystrzyca------4 - 2 - 3-9
14. Dąb Mościsko----------3 - 1 - 3-13
15. Iskra Janówek---------4 - 1 - 7-18

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group