Czwartek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 763
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Kolarska Jaworzyna

Piątek, 28 stycznia 2022, 12:07
Aktualizacja: 12:08
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Kolarska Jaworzyna
Fot. UM Jaworzyna Śląska
To już pewne! Kolejna edycja cyklu wyścigów kolarstwa górskiego w ramach Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej ponownie odbędzie się w Jaworzynie Śląskiej. 11 czerwca czeka nas mnóstwo kolarskich emocji.

26 stycznia w Urzędzie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej odbyło się spotkanie organizatorów ligi, Stowarzyszenia Cyklistów Ziemi Wałbrzyskiej z władzami gminy i lokalnymi organizatorami. Władysław Żyndul oraz Mateusz Rosiak przekazali na ręce burmistrza Jaworzyny Śląskiej Grzegorza Grzegorzewicza i zastępcy burmistrza Justyny Chrebeli podziękowania za zaangażowanie i wsparcie przy organizacji poprzedniej edycji kolarskich zmagań.

Podczas spotkania omówiono możliwości pozyskania dodatkowych środków na organizację Ligi MTB w bieżącym roku. Wspólnie ustalono także termin wyścigu kolarskiego w Jaworzynie Śląskiej. XVII Grand Prix MTB Solidarności, które od kilku lat odbywa się w ramach Ligi Aglomeracji Wałbrzyskiej, zostanie rozegrane 11 czerwca 2022 r. na jaworzyńskiej żwirowni. Lokalnymi organizatorami będą Sekcja Kolarska Gminnego Klubu Sportowego w Jaworzynie Śląskiej oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group