Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1134
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Kolarze na start

Wtorek, 1 czerwca 2021, 9:53
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Kolarze na start
Fot. organizatorzy
Przed nami XVII Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej.

26 czerwca 2021 r. na terenach żwirowni odbędzie się tradycyjny, jaworzyński wyścig kolarstwa górskiego, czyli Grand Prix MTB Solidarności, który podobnie jak w roku ubiegłym dołączy do cyklu wyścigów odbywających się w ramach Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej. Będzie to siedemnasta edycja GPX Solidarności w Jaworzynie Śląskiej.

Lokalnymi organizatorami wyścigu są SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej, Gminny Ludowy Klub Sportowy w Jaworzynie Śląskiej oraz Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy ZPS „Karolina” Sp. z o. o. Organizatorem Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej, składającej się w tym roku z ośmiu wyścigów, jest LKKS Górnik Wałbrzych.

W tym roku wyścig odbędzie się na terenach jaworzyńskiej żwirowni. Biuro zawodów, start oraz meta wyścigu zlokalizowane będą przy Restauracji Magnolia Rast, ul. Towarowa 8.

Zawodników z licencją obowiązują zapisy elektroniczne, natomiast amatorzy będą mogli zapisać się w dniu wyścigu, w biurze zawodów. - Szczególnie gorąco zapraszamy najmłodszych adeptów kolarstwa. Mogą oni wystartować w specjalnych kategoriach: krasnoludki, krasnale, skrzaciątka i skrzaty. Dodatkowo podczas imprezy organizatorzy będą prowadzić klasyfikację najlepszych zawodników z terenu gminy Jaworzyna Śląska, którzy otrzymają dodatkowe nagrody rzeczowe – zachęca Sylwester Bartczak, dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej.

Ze względu na obostrzenia sanitarne, liczba zawodników, którzy będą mogli wystartować w wyścigu, jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group