Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1315
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kolęda na sportowo

Środa, 14 grudnia 2011, 13:30
Aktualizacja: 13:31
Autor: OSiR
Świdnica: Kolęda na sportowo
Fot. OSiR
W tym roku w ramach „Kolędy Świdnickiej” Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił zaprosić tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia wszystkich świdniczan do dobrej zabawy na miejskie sztuczne lodowisko. W samo południe 22 grudnia na lodowisku odbędzie się pokaz Klubu Łyżwiarstwa Figurowego dla dzieci i młodzieży ze świdnickich szkół.

To mała zmiana w stosunku do planu, ale podyktowana jest ukłonem w stronę uczniów, dla których jest to już ostatni przed świętami dzień szkoły. Stąd pokaz odbędzie się godzinę wcześniej. Popołudnie tego samego dnia zapowiada się jeszcze bardzo atrakcyjnie. Specjalnie dla mieszkańców OSiR zaprosił do Świdnicy Klub Łyżwiarstwa Figurowego z Opola, który w ponad godzinnym programie artystycznym zaprezentuje nam, to co w tym sporcie najpiękniejsze. Na lodzie zobaczymy małe dzieci, które stawiają w tym sporcie pierwsze kroki, jak i doświadczonych zawodników biorących udział w mistrzostwach Polski, oraz imprezach zagranicznych.

Po występie profesjonalistów każdy kto w tym dniu przyjdzie na lodowisko będzie mógł spróbować własnych sil na lodzie. OSiR otworzy bowiem tafle dla wszystkich świdniczan i zaproponuje dyskotekę na lodzie, na którą wstęp oczywiści będzie wolny. Każdy w blasku dyskotekowych świateł, przy dźwiękach dobrej muzyki miksowanej przed profesjonalnego dj-a będzie mógł zatańczyć, pojeździć, a Ci którzy mają większe umiejętności będą mogli spróbować bardziej skomplikowanych figur.

Dla tych , którzy się pojawią w tym dniu na lodowisku organizatorzy przygotowali także inne atrakcje. Zostanie rozpalone duże ognisko, przy którym wraz z mieszkańcami Świdnicy spotkają się nasi sportowcy oraz przedstawiciele klubów sportowych. Przy dźwiękach kolęd będzie można zjeść upieczoną na ognisku kiełbaskę, wypić barszczyk, porozmawiać o sporcie i oczywiście nadchodzących świętach. Dla dzieci przygotujemy małą górkę saneczkową, z której będą mogły pod opieką rodziców do woli zjeżdżać. Dodajmy, że OSiR przygotował 300 kiełbasek i ponad 300 barszczyków, które w tym dniu będą rozdawane za darmo.

(OSiR)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group