Czytających: 2337

IV-liga piłkarska: Kolejna porażka AKS–u, tym razem naszym katem Ślęza Wrocław

Niedziela, 11 września 2011, 15:09
Aktualizacja: 15:09
Siódmy mecz i piąta porażka AKS–u Strzegom w IV–ligowych rozgrywkach. Beniaminek tej klasy rozgrywkowej przegrał tym razem u siebie 1:2 ze Ślęzą Wrocław.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do wrocławian, którzy po 45 minutach prowadzili już 2:0. Obie bramki dla rywali zdobył Brusiło, odpowiednio w 12. i 26. minucie gry. Po zmianie stron do odrabiania strat wzięli się miejscowi, w 66. minucie Serkies zdobył kontaktowego gola, jednak jak się okazało później było to wszystko, na co było stać gospodarzy w tym pojedynku. Idealną sytuację do doprowadzenia do remisu miał jeszcze Hubscher, ale futbolówka po jego uderzeniu głową wylądowała tylko na poprzeczce. AKS przegrał kolejny mecz i znajduje się obecnie na przedostatniej pozycji w tabeli IV-ligi.

AKS Strzegom – Ślęza Wrocław 1:2 (0:2)

AKS: Trawka, Kotlarz, Adham, Burszta, Lenio, Hubscher, Buryło, Serkies, Kozioł, Borkowski, Arendarczyk.

Ślęza: Król - Wróblewski, Kątny, Rejmer, Łątka, Wiaderkiewicz (79' Faściszewski), Synowiec (65' Jaskólski), Szymiczek, Brusiło (75' Pałys), Janas, Rajter (90' Stadnik)