Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 902
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kolejna wycieczka

Piątek, 30 sierpnia 2019, 11:51
Autor: red
Świdnica: Kolejna wycieczka
Fot. UM Świdnica
Zapraszamy świdnickich seniorów (w wieku 60+) wraz z dziećmi (od 7 do 14 lat) będącymi pod ich opieką, do bezpłatnego uczestnictwa w wyjeździe do Hronova, gdzie wspólnie z seniorami i juniorami z Kędzierzyna–Koźla, Kłodzka, Czeskiej Skalicy, Nachodu i Hronova będą mogli uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym. Wyjazd zaplanowany jest na środę, 11 września.

Organizowany jest on w ramach projektu „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 - 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Zapisy już od wtorku, 3 września, prowadzić będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy. Miasto gwarantuje bezpłatny przejazd, ubezpieczenie oraz obiad.
W dniach 3 i 4 września zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc, od 5 września będą prowadzone zapisy samych seniorów chcących wziąć udział w wydarzeniu.

Niezbędne dane do ubezpieczenia i kontaktu:
• imię i nazwisko,
• adres zameldowania,
• PESEL,
• nr telefonu.

Wyjazd zaplanowano o godzinie 730 z ul. Nauczycielskiej w Świdnicy. Przewidywany powrót do Świdnicy o godzinie 1900. W programie: zwiedzanie najatrakcyjniejszych obiektów Hronova oraz koncert orkiestry dętej ZUŠ Hronov .
Liczba miejsc jest ograniczona - w wyjeździe może uczestniczyć 45 osób, dlatego też o udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group