Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 580
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejne osoby poszukiwane zostały zatrzymane

Wiadomości: Świdnica/powiat świdnicki
Wtorek, 24 kwietnia 2018, 13:42
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy policjanci w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali na terenie naszego powiatu kolejnych sześć osób poszukiwanych. Pięciu mężczyzn oraz jedna kobieta ukrywali się przed sądem oraz prokuraturą.

Nie stawiają się na czynności procesowe, takie jak chociażby przesłuchanie, ukrywają się w celu uniknięcia odbycia kary pozbawienia wolności, czy nie wracają do zakładów karnych z udzielonych im przepustek. Podstawy poszukiwań są różne, jednak ilość osób próbujących przechytrzyć wymiar sprawiedliwości wciąż jest spora.

Świdniccy policjanci w ciągu ostatniego weekendu zatrzymali na terenie powiatu świdnickiego kolejnych sześć osób poszukiwanych. Była to 44-letnia kobieta oraz mężczyźni w wieku od 21 oraz 45 lat, którzy ukrywali się przed sądem oraz prokuraturą.

W czasie zatrzymania jednego z mężczyzn, 21-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, policjanci ujawnili przy nim 17 porcji marihuany. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie teraz przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group