Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 885
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Kolejne porcje narkotyków w rękach funkcjonariuszy

Niedziela, 23 września 2018, 11:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 września 2018, 10:32
Autor: red
powiat świdnicki: Kolejne porcje narkotyków w rękach funkcjonariuszy
Fot. KPP Świdnica
W wyniku przeprowadzonej w dniu 20 września 2018 roku ogólnopolskiej operacji EU LARGE SCAL JOINT ACTIO DAY świdniccy policjanci z Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli w sumie 155 gramów marihuany, 2,6 grama amfetaminy oraz zatrzymali w związku z tym łącznie trzech mężczyzn – mieszkańców powiatu świdnickiego.

Ograniczanie przestępczości narkotykowej to jeden z ważniejszych celów działania zespołu ds. zwalczania przestępczości narkotykowej w Wydziale Kryminalnym świdnickiej Policji. Funkcjonariusze podczas swojej pracy bazują na informacjach, które wcześniej, w wyniku niekiedy długotrwałej profesjonalnej pracy operacyjno-rozpoznawczej, zdobywają od swoich informatorów lub w wyniku takich działań jak obserwacja lub "zasadzka".

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów, jakimi w tym przypadku jest ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić może kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie znacznej ilości narkotyków lub dopalaczy, kara ta może wynosić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group