Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 872
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Komisja oceni

Wtorek, 9 lipca 2024, 9:47
Aktualizacja: 15:48
Autor: red
Świebodzice: Komisja oceni
Fot. UM Świebodzice
Przypominamy, że w Świebodzicach trwa konkurs na Najładniejsze Okno, Balkon i Posesję. We wtorek, 9 lipca, odbyło się kolejne spotkanie komisji konkursowej, podczas którego przeprowadzono objazd i dokładny przegląd ukwieconych okien, balkonów oraz posesji w naszej miejscowości.

Komisja konkursowa będzie oceniać uczestników według następujących kryteriów:
- układ kompozycji i dobór gatunków roślin,
- wrażenia kolorystyczne i estetyczne,
- wprowadzone innowacje,
- wpływ na poprawę estetyki otoczenia,
- ciekawe wykorzystanie małej architektury ogrodowej (dotyczy posesji).

W skład komisji wchodzą: Przewodniczący komisji, Radny Rady Miejskiej Zdzisław Pantal, Radni Rady Miejskiej Katarzyna Woźniak i Zbigniew Wółkiewicz, Przedstawicielka ZGK Świebodzice Sp. z o.o. Irena Struczuk, Przedstawiciel Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach Maciej Kubka, Pracownik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wioletta Rybarczyk.

Przypominamy, że konkurs trwa od 20 maja do 30 września 2024 roku, a jego rozstrzygnięcie nastąpi w październiku. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału i podzielenia się pięknem swoich ukwieconych okien, balkonów oraz posesji, przyczyniając się tym samym do podniesienia estetyki naszego miasta.

Zgłoszenia do konkursu można również przesyłać drogą elektroniczną na adres: promocja@swiebodzice.pl. Prosimy o podanie numeru telefonu oraz adresu w zgłoszeniu. Liczymy na Państwa aktywny udział i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group