Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 1698

Jaworzyna Śląska: Komplet medali na Mistrzostwach Dolnego Śląska MTB w jeździe pod górę

Poniedziałek, 3 lipca 2017, 12:45
Po raz kolejny Proszówka k/Gryfowa Śląskiego była gospodarzem Mistrzostw Dolnego Sląska MTB w jeździe indywidualnej na czas pod górę.

Wyścig na dystansie 11km rozpoczynał się w Gryfowie a kończył na Górze św. Anny w Proszówce. Nasi kolarze razem w kilku kategoriach wiekowych wywalczyli komplet medali. Złoty medal zdobył Maciej Bronicki w kategorii młodzik 13-14 lat bez licencji. Srebrny medal przypadł w udziale Igorowi Bekerowi w kategorii junior młodszy, który bardziej preferuje jazdę na rowerze szosowym. Niepocieszony był Jakub Bieliński w kategorii junior który zdobył brązowy medal, a po ostatnich sukcesach liczył na więcej.

Tekst: Antoni Szewczyk