Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 577
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komu 1 % – może Fundacja "Pomóżmy naszym pacjentom"?

Wiadomości: Region - Żarów, Świdnica
Poniedziałek, 22 lutego 2010, 13:44
Aktualizacja: 13:53
Autor: UMŻ, opr. MaS
Fot. radio.weblogs.com
Jesienią ubiegłego roku w żarowskim szpitalu, dzięki działaniom podjętym przez Halinę Nawrocką, testowane było unikatowe urządzenie – lokomat.

Lokomat to pierwsza orteza do nauki chodu, umożliwiająca poruszanie się na bieżni, używana w rehabilitacji po udarach, urazach rdzenia kręgowego, urazach czaszkowo-mózgowych, stwardnieniu rozsianym oraz w innych chorobach czy urazach układu nerwowego.

Fundacja „Pomóżmy Naszym Pacjentom”, działająca przy Szpitalu Rejonowym w Świdnicy, prowadzi akcję zbiórki pieniędzy na zakup tego urządzenia. Lokomat będzie usytuowany w Szpitalu Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym w Żarowie.

Fundacja została powołana w celach: prowadzenia wszechstronnej działalności w zakresie ochrony zdrowia oraz ratowania życia dzieci i dorosłych, wyposażania w sprzęt medyczny szpitala w Świdnicy, wspierania szkoleń doskonalących umiejętności medycznych pracowników "Latawca" i wspierania finansowego szpitala, a także
promowania postaw prozdrowotnych u mieszkańców powiatu świdnickiego. Każda osoba może wspomóc Fundację przeznaczając 1% z ubiegłorocznego podatku wpisując w rocznym zeznaniu podatkowym nr KRS Fundacji.

Przypominamy KRS Fundacji „Pomóżmy Naszym Pacjentom”: KRS 0000222928.

Tu można obejrzeć żarowski lokomat: http://www.kronika.um.zarow.pl/index.php/pl/zdrowie/3-lokomat

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group