Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Jaworzyna Śląska: Konkurs cyfrowy

Środa, 25 marca 2020, 9:37
Aktualizacja: 12:38
Autor: red
Gmina Jaworzyna Śląska: Konkurs cyfrowy
Fot. organizatorzy
XXI Konkurs Wielkanocny w gminie Jaworzyna Śląska w formie cyfrowej.

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w kraju, zmuszeni byliśmy odwołać nasze konkursy wielkanocne w tradycyjnej formie. Niestety musieliśmy też zrezygnować z corocznego Jarmarku Wielkanocnego.

Aby podtrzymać jednak wieloletnią tradycję organizacji Konkursów Wielkanocnych, proponujemy jednak mieszkańcom Gminy Jaworzyna Śląska udział w nieco odmiennej formie konkursu. XXI Edycja Konkursu Wielkanocnego odbędzie się w formie cyfrowej. Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną i pisankę tradycyjną. W obliczu niemożności fizycznego przekazania nam prac do oceny, zdecydowaliśmy się na zmianę polegającą na tym, że wykonane prace konkursowe mogą Państwo przekazać nam w formie cyfrowej. Kartkę wielkanocną lub pisankę należy sfotografować, a zdjęcia przesłać na nasz adres e-mail – imprezy@sokibp.pl.

Na Wasze prace czekamy do 5 kwietnia 2020 r., a do 8 kwietnia 2020 r. opublikujemy wyniki konkursu. Informacja o terminie, miejscu i sposobie wręczenia nagród zostanie opublikowana po zakończeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group