Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 952
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Konkurs fotograficzny

Wtorek, 5 grudnia 2023, 7:34
Autor: red
Świdnica: Konkurs fotograficzny
Fot. UM Świdnica
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Świątecznie w Świdnicy”.

Już po raz ósmy zapraszamy miłośników fotografii, nie tylko świdniczan, do udziału w konkursie „Świątecznie w Świdnicy”. Czekamy na zdjęcia, które uchwycą klimat Świąt Bożego Narodzenia ujęty na tle miasta. Powinny zostać one wykonane w terminie od 6 grudnia br. do dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli do 7 stycznia 2024 roku.

Fotografie mogą przedstawiać osoby, przedmioty czy też budynki, oczywiście z akcentem świątecznym. Mogą być one zabawne, portretowe, panoramiczne. Najważniejszym elementem zdjęcia musi być rozpoznawalne w tle miasto Świdnica.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres swidnickakoleda@swidnickakoleda.pl. Na świąteczne fotografie czekamy do 7 stycznia 2024 roku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w czwartek, 11 stycznia o godz. 18.00 w wieży ratuszowej. Zdjęcia zostaną opublikowane na oficjalnym profilu miasta na Facebooku - Świdnica rynek z tradycjami oraz na profilu Świdnicka Kolęda. Dla zwycięzców przewidziane są bony o łącznej wartości 1000 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group