Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Konkurs na stanowisko dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury

Wtorek, 20 stycznia 2015, 11:49
Aktualizacja: 11:51
Autor: red.
Świdnica: Konkurs na stanowisko dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury
Fot. użyczone
Prezydent Świdnicy, Beata Moskal–Słaniewska, ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury (ŚOK). Aplikacje można
składać do 6 lutego!

Od początku roku pełniącą obowiązki dyrektora ŚOK jest Bożena Kuźma. Poprzedni dyrektor, Tomasz Jamróg, zakończył pracę z końcem grudnia wraz z wygaśnięciem umowy. Ogłoszony właśnie konkurs na stanowisko dyrektora największej instytucji kultury w mieście, zostanie prawdopodobnie rozstrzygnięty do końca lutego, natomiast do 6 lutego kandydaci do objęcia tej funkcji mają czas na składanie ofert. Kandydaci muszą wykazać się wiedzą z zakresu zarządzania kulturą, finansów publicznych oraz pozyskiwania środków pozabudżetowych. Na etapie rekrutacji konieczne też jest przygotowanie propozycji misji i celów strategicznych ŚOK oraz wykorzystania nieruchomości zarządzanych przez ŚOK (Sala Teatralna oraz Klub Bolko). Za przebieg konkursu odpowiedzialny jest Szymon Chojnowski - zastępca prezydenta Świdnicy.

Szczegółowe informacje (w tym wymagania dotyczące kandydatów) dostępne są na stronie ŚOK (www.sok.com.pl/konkurs-na-stanowisko-dyrektora-sok/) oraz w BIP Gminy Miasta Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group