Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 834
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Jaworzyna Śląska: Konkursy rozstrzygnięte

Czwartek, 15 grudnia 2022, 11:21
Autor: red
Gmina Jaworzyna Śląska: Konkursy rozstrzygnięte
Fot. UM Jaworzyna Śląska
143 prace wpłynęły na tegoroczne konkursy bożonarodzeniowe organizowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną w Jaworzynie Śląskiej. Wystawa prac i wręczenie nagród odbędą się 17 grudnia podczas Jaworzyńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

W tym roku organizatorzy tradycyjnie zaproponowali wykonanie bożonarodzeniowych kartek, szopek oraz, idąc z duchem czasu – eko-ozdób choinkowych. - Ilość prac i zaangażowanie mieszkańców naszej gminy w coroczny konkurs zaskoczyły nas i tym razem bardzo pozytywnie. Łącznie do konkursu zgłoszono 143 prace, a uczestnicy – zarówno dzieci, jak i dorośli – zadziwili nas pomysłowością i estetyką w ich wykonaniu – relacjonują przedstawiciele SOKiBP.

Jury konkursu, na którego czele stanęli w tym roku dyrektor SOKiBP Sylwester Bartczak, Aneta Czapracka-Sawko, a także bibliotekarki z Biblioteki Publicznej w Jaworzynie Śląskiej postanowili przyznać aż 53 nagrody (miejsca i wyróżnienia) w poszczególnych kategoriach konkursowych.

KARTKA BOŻONARODZENIOWA

Kategoria przedszkole i klasa „0”

I MIEJSCE – Wiktoria Jarosz, 3 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Joanna Wołoszyn

II MIEJSCE – Lilianna Stępień, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Katarzyna Ignatowicz

III MIEJSCE – Oskar Sadowski, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej

WYRÓŻNIENIA:

Michalina Ptak, 6 lat, Sekcja plastyczna SOKiBP

Laura Smoleń, 4 lata, Oddział Przedszkolny przy SP w Pastuchowie, op. Roksana Sowińska-Ćwikła

Jan Wachowiak, 5 lat, Oddział Przedszkolny przy SP w Pastuchowie, op. Roksana Sowińska-Ćwikła

Kategoria szkoła podstawowa kl. I-IV

I MIEJSCE – Michalina Góra, kl. IV, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II MIEJSCE – Jarosław Piasecki, kl. IV, SP w Starym Jaworowie, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

III MIEJSCE – Jaśmina Stępień, kl. IV, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

WYRÓŻNIENIA:

Fabian Ptak, 10 lat, Sekcja plastyczna SOKiBP

Milena Kawko, kl. IV, SP w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

Lena Pawłowska, 10 lat, Sekcja plastyczna SOKiBP

Malwina Mitura, kl. IV, SP w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

Kategoria szkoła podstawowa kl. V-VIII

I MIEJSCE – Piotr Cegielski, kl. VII, SP w Starym Jaworowie, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II MIEJSCE – Zofia Kulba, kl. V, SP w Jaworzynie Śląskie

III MIEJSCE – Julia Dynowska, kl. VII, SP w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

WYRÓŻNIENIA:

Mateusz Kłyszejko, kl. V, SP w Jaworzynie Śląskiej

Marcin Gałka, kl. VI, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Agnieszka Gałka

Bianka Błasiak, kl. V, SP w Starym Jaworowie

Szkoła średnia i dorośli

WYRÓŻNIENIA:

Teresa Mikołajewska

Grzegorz Mikołajewski

Iwona Buchowska

Sabina Michalska

Irena Wielgosz

EKO-OZDOBA CHOINKOWA

Kategoria przedszkole i klasa „0”

I MIEJSCE – Aleksander Olechowski, 6 lat, Świetlica środowiskowa w Witkowie, op. Monika Szwed-Olechowska

II MIEJSCE – Aleksandra Polus, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Katarzyna Ignatowicz

WYRÓŻNIENIA:

Tomasz Rainsz, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej

Karolina Szczepaniak, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Barbara Szywała

Kategoria szkoła podstawowa kl. I-IV

I MIEJSCE – Kamil Gałka, kl. III, SP w Jaworzynie Śląskiej

II MIEJSCE – Jaśmina Stępień, kl. IV, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

III MIEJSCE – Krzysztof Rainsz, kl. I, SP w Jaworzynie Śląskiej

WYRÓŻNIENIA:

Michalina Góra, kl. IV, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Julita Kulczycka, 9 lat, Świetlica środowiskowa w Witkowie, op. Monika Szwed-Olechowska

Gabriela Herbut, 8 lat, Świetlica środowiskowa w Witkowie, op. Monika Szwed-Olechowska

Malwina Mitura, kl. IV, SP w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

Kategoria szkoła podstawowa kl. V-VIII

I MIEJSCE – Jagoda Sawko, kl. V, SP w Starym Jaworowie, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II MIEJSCE – Paweł Kowalski, kl. VI, SP w Starym Jaworowie

WYRÓŻNIENIA:

Barbara Tomczak, 12 lat, SP w Jaworzynie Śląskiej

Izabela Kuca, kl. VII, SP w Jaworzynie Śląskiej

Szkoła średnia i dorośli

I MIEJSCE – Agnieszka Gałka

II MIEJSCE – Sabina Michalska

III MIEJSCE – Magdalena Kozłowska

SZOPKA

Kategoria przedszkole i klasa „0”

WYRÓŻNIENIA:

Mateusz Czajkowski, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Karolina Mirek

Aleksander Czajkowski, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śląskiej, op. Katarzyna Ignatowicz

Kategoria szkoła podstawowa kl. I-IV

I MIEJSCE – Jaśmina Stępień, kl. IV, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II MIEJSCE – Michalina Góra, kl. IV, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

III MIEJSCE – Róża Stępień, kl. II, SP w Jaworzynie Śląskiej, op. Magdalena Mision

WYRÓŻNIENIA:

Łukasz Szafran, klasa I, SP w Jaworzynie Śląskiej

Tymoteusz Karniej, kl. III, SP w Pastuchowie, op. Halina Plata

Karolina Gładka, kl. IV, SP w Starym Jaworowie

Kategoria szkoła podstawowa kl. V-VIII

WYRÓŻNIENIA:

Sławomir Dudzic, kl. V, SP w Jaworzynie Śląskiej

Stanisław Rybka, kl. V, SP w Jaworzynie Śląskiej

Szkoła średnia i dorośli

WYRÓŻNIENIE:

Adam Buchowski

Wręczenie nagród oraz wystawa prac odbędą się podczas Jaworzyńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w sobotę, 17 grudnia o godzinie 17:30 w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej w Jaworzynie Śląskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group