Środa, 24 czerwca

"Kropla krwi – ocean życia"– zwycięzca wyłoniony

Audio

Czytaj na głos

Autor: GrA 1 min czytania

Świdnicki Klub Honorowych Dawców Krwi "Kropla Życia" rozstrzygnął konkurs na krwiste hasło, mające promować kolejne zbiórki krwi, organizowane przez klub.

W sumie na konkurs ogłoszony przez "Kroplę Życia", ponad miesiąc temu, wpłynęło blisko sto propozycji z całej Polski. - Dostaliśmy propozycje haseł z Warszawy, Łodzi, Krakowa, a nawet Gdańska - mówi Rafał Klemczak, prezes świdnickiego HDK "Kropla Życia".

Ale to hasło świdniczanki będzie promować kolejne akcji zbiórki krwi. Zwycięskie hasło brzmi "Kropla krwi-ocean życia", a jego autorem jest Barbara Pidanty. Oficjalne wręczenie nagrody zwyciężczyni konkursu nastąpi podczas akcji poboru krwi 17 września w Teatrze Miejskim w Świdnicy.

- Klub "Kropla Życia" 17 września 2011r. pragnął zorganizować festyn dla krwiodawców w naszym regionie. Niestety, iż w tym czasie odbywają się V Dni Promocji Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej "Zdrowie ma smak" w rndniach 14-19 września, klub musiał odwołać imprezę, lecz nie odwołał akcji poboru krwi. Dzięki uprzejmości UM oraz ŚOK w Świdnicy akcja poboru odbędzie się bez przeszkód - zaprasza Rafał Klemczak.

***
Czytaj także:
Cała Polska wybiera hasło dla Świdnicy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka