Czwartek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 1310
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Kryszak w Żarowie

Sobota, 13 listopada 2021, 15:13
Autor: red
Żarów: Kryszak w Żarowie
Fot. organizatorzy
Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze.

Jerzy Kryszak propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Śmieszy i wzrusza, bawi siebie i publiczność. Satyryk ze swoim najnowszym programem wystąpi w niedzielę, 28 listopada w Żarowie.

Jerzy Kryszak tnie ostrzem satyry, ale nie rani. Teksty pisze sobie sam - ale nic w tym dziwnego - Sienkiewicz też sobie pisał. Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko, na które publiczność reaguje śmiechem i brawami. Show Jerzego Kryszaka to występ zarówno dla młodych, jak i dla starszych. Jerzy Kryszak urodził się 24 kwietnia 1950r. w Kaliszu-Czaszkach. Dyplom zawodowego aktora otrzymał kończąc PWST w Krakowie w 1974 roku. Przez kolejne cztery lata był aktorem w "Teatrze Słowackiego" w Krakowie, a później w "Ateneum" w Warszawie. Lata dziewięćdziesiąte to dla Kryszaka przełom. Porzuca teatr i film, by zająć się twórczością kabaretową.

Bilety zakupione w pierwszym terminie zachowują ważność. Bilety ponownie pojawią się w sprzedaży 12 listopada. Będzie je można nabyć w sekretariacie GCKiS od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 lub codziennie w kasie basenu w godzinach 6:00-22:00. W związku z obowiązującymi obostrzeniami ilość biletów ograniczona.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group