Piątek, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 249
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kryształowe serce dla radcy prawnego

Wiadomości: Region - Świebodzice
Niedziela, 28 marca 2010, 8:37
Aktualizacja: 8:39
Autor: UM Świebodzice, opr. MaS
Fot. UM Świebodzice
Bogusław Biernat, znany świebodzicki prawnik, odebrał podczas sesji rady miejskiej Świebodzic podziękowania i gratulacje za zdobycie tytułu „Kryształowego serca radcy prawnego”. Burmistrz Bogdan Kożuchowicz wręczył panu mecenasowi także skromny upominek.

- Pana oddanie i praca na rzecz dzieci zasługują na najwyższe uznanie – podkreślał burmistrz. Prestiżowy tytuł, nadawany przez Krajową Radę Radców Prawnych trafił do pana Bogusława Biernata nie bez przyczyny. Od wielu lat wspiera swoją wiedzą prawniczą Dom Pomocy Społecznej dla dzieci, prowadzony przez siostry szkolne zgromadzenia de Notre Dame w Świebodzicach, Od dwóch lat jest także członkiem stowarzyszenia charytatywnego, które powstało przy placówce. Oddaje podopiecznym domu swój czas – i serce.

Odbierając dyplom mecenas Biernat nie krył wzruszenia. - Jestem bardzo wdzięczny i za ten tytuł, i za to miłe wyróżnienie, ale najcenniejszym podziękowaniem jest dla mnie widok uśmiechniętych buzi dzieci, które wybiegają mi na spotkanie w DPS – mówił.

Świebodzicki prawnik znalazł się w gronie 10 wyróżnionych tym tytułem prawników z całej Polski. Serdecznie gratulujemy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group