Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 976
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Krzyż Kawalerski dla Mirosława Grebera, Złoty Medal za Długoletnią Służbę dla Ewy Szymańskiej

Sobota, 15 grudnia 2012, 1:34
Aktualizacja: 1:35
Autor: red.
Świdnica: Krzyż Kawalerski dla Mirosława Grebera, Złoty Medal za Długoletnią Służbę dla Ewy Szymańskiej
Fot. użyczone
Wieloletni pracownik Urzędu Miejskiego w Świdnicy uhonorowany Złotym Medalem za Długoletnią Służbę. Ewa Szymańska, inspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich świdnickiego Urzędu w środę, 12 grudnia otrzymała odznaczenie z rąk wojewody dolnośląskiego, Aleksandra Marka Skorupy. O nadanie odznaczenia wystąpił do wojewody prezydent Świdnicy, Wojciech Murdzek.

Medal za długoletnią służbę jest nagrodą przyznawaną przez Prezydenta RP za wzorowe oraz wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa. Pani Ewa od 24 lat jest pracownikiem samorządowym, inspektorem ds. wojskowych i obronnych. Jej praca była już doceniana przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Świdnicy, Dolnośląski Urząd Wojewódzki i Wojewódzki Sztab we Wrocławiu.

Podczas środowej uroczystości wśród odznaczonych znalazł się również Mirosław Gerber, wieloletni prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”. Pan Greber został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wkład w rozwój Dolnego Śląska, w przestrzeni samorządowej jak i biznesowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group